Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Реєстрація користувачаОбщие правила на сайте
Загальні правила поведінки на сайті:Перш за все на сайті потрібно поважати один одного. Не можна ображати інших користувачів - це зайве. Якщо є притензії - звертайтеся до адміністрації (скористайтеся персональними повідомленнями). Образа інших користувачів вважається у нас одни із найгірших поступків і суваро карається адміністрацією. У нас суворо заборонено расизм, релігійні на політичні заклики (за деякими винятками - історичний огляд, наприклад). Заздалегідь вдячні Вам за розуміння та намагання зробити наш сайт більш вічливим та дружелюбним.

У нас суворо забороненно:

- повідомлення, що не має звя'зку з публікацією чи контекстом спілкування;
- образи та погрози в сторону інших користувачів нашого інтернет-ресурсу;
- в коментарях заборонено висловлюватися у формі ненормативної лексики, принижувати людську гідність, розпалювати міжнаціональні диспути;
- спам, а також реклама будь-яких товаров и услуг, инших ресурсов, ЗМІ або подій, що не пов'язані з контекстом статті чи обговорення.


Стосовно публікування новин (нажаль стикувалися з цим...):

- забороняється публікування портнографічних матеріалів (в тому числі грубої еротики);
- забороняється публікування варезу (програмки ключами для активації, самі ключі активації, кряки, трівіальні сервера обновлення, інші частини коду чи код, що порушують авторське право тощо);
- забороняється повторне завантаження публікації/матеріалу, який не пройшов модерації.


Давайте будемо повожати один одного и сайт, на котрому Ви та інші користувачі приходять висловити свою думку. Адміністрація залишае за собою право видаляти повністю, або частково комментарі, публікації, повідомлення, якщо вони порушують дані правила.

За поруження правил Вам може бути зараховано попередження. В деяких випадках може бути бан без попередження. З питань зняття бану - звертатися до Адміністрації.

Образа адміністраторів та модераторів також карається баном (відокремленна стаття покарань) - поважайте чужі старання.