Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайтіПід час позачергової сесії облради жодного з двох підготовлених звернень (щодо перевиборів до Верховної ради, Президента, відставки уряду та ряду інших вимог) до Президента ухвалено не було. Обурені цим майданівці вдерлися до Будинку рад.

Fedкоментарів0переглядів1289
Читати повну версію публікації ''У Хмельницькому обласну раду взяли штурмом. Депутати проголосували за відставку влади''

На території Хмельницької області продовжують мати місце випадки загибелі людей на пожежах, особливо в стані алкогольного сп’яніння. З початку поточного року в області виникла 501  пожежа, під час ліквідації яких було виявлено 40 загиблих осіб.  Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникає саме у житловому секторі, що становить понад 80 % від загальної кількості. Основними причинами пожеж у житловому секторі залишаються необережне поводження з вогнем, порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації приладів опалення,   порушення правил монтажу і експлуатації електроустановок, необережність під час куріння, а також коротке замкнення електромережі.

Читати повну версію публікації ''Безпека для малих та дорослих''

Одним із основних показників життєвого рівня населення є доходи. За попередніми даними номінальні доходи населення області за 2012р. порівняно з 2011р. збільшилися на 10,0% і становили 34,5 млрд.грн. 

Fedкоментарів0переглядів1747
Читати повну версію публікації ''Про доходи та витрати населення Хмельницької області за 2012 рік''

Хмельницькі дороги потрапили до десятка найгірших України. Пропонуємо підбірку відео – для тих, хто ще не відчув на собі «радість» пересування розбитими трасами.

 далі є ще відео...

Fedкоментарів0переглядів1486
Читати повну версію публікації ''Чому їздять по зустрічній і не швидше 10 км/год''
Щоб об'єктивно оцінити виконану дорожніми службами роботу, поцікавилися думкою про стан вітчизняних трас тих, хто щодня стикається з вибоїнами, – представників служб таксі і компаній, що займаються вантажоперевезеннями, на основі даних опитування журнал "Кореспондент" склав рейтинг найгірших доріг країни.
Fedкоментарів0переглядів2228
Читати повну версію публікації ''Дорога

Саме такий штраф за рішенням суду, що вже набуло законної сили, доведеться сплатити власникам підпільного казино з міста Хмельницького.

Fedкоментарів0переглядів1682
Читати повну версію публікації ''П’ять мільйонів за п’ять «одноруких бандитів»''
--4+

На початок 2013 року на Хмельниччині нараховувалося 762 довгобуди.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, у стадії незавершеного будівництва знаходяться 26 загальноосвітніх навчальних закладів; 14 дошкільних та позашкільних навчальних закладів; 14 лікарень; 11 поліклінік і пунктів медичного обслуговування та консультацій; 13 клубів та будинків культури, а також 71 промислова будівля та склад, 54 офісних та 49 торговельних будівель.

Fedкоментарів0переглядів1680
Читати повну версію публікації ''Хмельницька область рясніє довгобудами: 26 шкіл, 25 медзакладів, 14 дитсадків''
--5+


28 квітня о 17:00 на Майдані Незалежності хмельничани вітатимуть Пола Маккартні з 71-річчям. Бітломани співатимуть пісню «Mrs. Vanderbilt».

Fedкоментарів0переглядів1342
Читати повну версію публікації ''Хмельничани співатимуть для Пола Маккартні''

У суботу в Хмельницькому вируватиме сільськогосподарський ярмарок

27 квітня в м. Хмельницький на вулиці Прибузькій відбудеться весняний сільськогосподарський ярмарок. В широкому асортименті на ярмарку буде представлена екологічно чиста продукція товаровиробників Хмельниччини: ковбасні, хлібобулочні, макаронні вироби, борошно, крупи, молокопродукція, риба, овочі, фрукти та інші продовольчі товари. 

 Ярмарок розпочнеться о 8.00.

Fedкоментарів0переглядів1947
Читати повну версію публікації ''У суботу в Хмельницькому вируватиме сільськогосподарський ярмарок''

Невдовзі на Дністрі поблизу Кам’янця-Подільського з’явиться дайвінговий центр, що має розгалузити інфраструктуру відпочинку на одній із найбільших річок України.

Fedкоментарів0переглядів1601
Читати повну версію публікації ''На Хмельниччині з'явиться дайвінговий центр?''
← Сюди Туди →
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20