Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » В Хмельницькому з’явилася вулиця Героїв КрутВ Хмельницькому з’явилася вулиця Героїв Крут

Наша справжня адреса -

Напередодні відзначення 82-річниці подвигу молодих юнаків в бою під Крутами в Хмельницькому з’явилася вулиця Героїв Крут. На честь крутянців невідомі перейменували вулицю Червоноармійську, що розташована в центрі міста.

Перейменування вулиці Червоноармійської на вулицю Героїв Крут від міської влади вимагала Хмельницька міська організація ВО «Свобода», однак влада зволікає з прийняттям рішення. Попередні звернення «свободівців» щодо необхідності перейменування вулиць названих іменами діячів комуно-большевизму не знаходили підтримки у місцевої влади, а рішення відкладалися в «довгий ящик».

«В місті вже давно існує суспільна необхідність ліквідувати і заборонити використання знущальних щодо українців імперсько-большевицьких символів, відзначень дат, пам'ятників та назв на честь катів України», – заявив голова Хмельницької міської організації ВО «Свобода» Віталій Діденко. Саме такий пункт міститься в «Програмі захисту українців».

«І поки влада не реагує на вимоги мешканців міста, громада сама перейменовує вулиці, які носять імена окупантів та вшановує Українських Героїв. Звичайно, що самоправство – не вихід з ситуації, але причина тому – зволікання місцевої влади та намагання виглядати «білими і пухнастими» в очах усіх виборців, особливо за кілька місяців до місцевих виборів. Тепер влада зобов’язана виконати офіційну процедуру і рішенням сесії міської ради перейменувати вулицю Червоноармійську на вулицю Героїв Крут. Подвиг молодих українців має стати прикладом для сучасної молоді», - наголосив Віталій Діденко.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»
а також www.proskurov.info/home

АвторFedКоментарів1Переглядів2128
#1 написав: Skmdtraikul (4 березня 2015 05:13)
Фото

Гости
Коментарів: 0
Публікацій: 0
Thanks alot - your answer solved all my problems after several days stiggulrng