Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Додатковий пункт обігріву для безпритульнихДодатковий пункт обігріву для безпритульних

Наша справжня адреса -

Додатковий пункт обігріву для безпритульних облаштовано на території центру "Промінь надії".

Нині в установі діє два відділення – обліку та нічного перебування. В подальшому, планується відкриття відділення реінтеграції, система заходів якого забезпечить повернення бездомних громадян у суспільство, до самостійного повноцінного життя.

Для бездомних громадяни, які перебувають на обліку у Центрі, щоденно крім вихідних та святкових днів видається обід, який складається з першого, другого та чаю. Окрім того, з 2009 року, раз на тиждень, соціальні працівники виїжджають в район залізничного вокзалу, адже саме там перебуває найбільше безпритульних громадян, та з 12.00 до 14.00 год. видають гарячі обіди, одяг бездомним особам, які не перебувають на обліку в Центрі.

За час діяльності закладу було відмічено, що взимку його послугами користується значно більше безпритульних ніж влітку, особливо актуальною є нічівля. Враховуючи те, що відділення нічного перебування розраховано тільки на 24 особи, за рахунок благодійних надходжень, у Центрі облаштовано пункт обігріву на випадок морозів. Цей пункт розміщений на території закладу за адресою: вул.Житецького, 22.

Джерело: http://www.khmelnytsky.com/
а також: proskurov.info

АвторFedКоментарів0Переглядів1629