Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Юля Тимошенко привезла на Хмельниччину автомобілі для сільської медициниЮля Тимошенко привезла на Хмельниччину автомобілі для сільської медицини

Наша справжня адреса -

Більше двох десятків новеньких авто відтепер «служитимуть» сільським та селищним ФАПам
Юля Тимошенко привезла на Хмельниччину автомобілі для сільської медицини
Як твердила прем’єр-міністр, незабаром такі авто будуть в кожному сільському ФАПі.


У вівторок з робочою поїздкою Хмельниччину відвідала прем’єр-міністр України Юля Тимошенко. Леді Ю привезла нашим медикам чверть сотні автомобілів марки «Опель», обладнаних під «швидкі» для сільської медицини. Ключі від новеньких авто Юля Володимирівна вручала головним лікарям районів особисто й принагідно запевнила, що це лише перший крок у реформуванні вітчизняної медицини. Як твердила прем’єр-міністр, незабаром такі авто будуть в кожному сільському ФАПі.

«Наша медицина багато втратила, – вважає прем’єр-міністр. – Тож всі моделі й системи в галузі охорони здоров’я, які потрібно започаткувати, мають бути пріоритетними і в уряду, і на місцях. Наразі ми почали завозити нове обладнання до лікарень, автомобілі для сільської медицини. Вони будуть у кожному селі й селищі, де це потрібно. Це допоможе лікарям ФАПів своєчасно дістатися до хворого, щоб надати необхідну допомогу чи доставити його до районної лікарні. Наразі до України надійшла вже тисяча таких автомобілів, обладнаних усім необхідним медичним устаткуванням. А за рік-півтора ми забезпечимо такими автівками усі сільські ФАПи».

Також прем’єр-міністр пообіцяла, що уряд захищатиме село не лише впровадженням різноманітних програм, а й під час формування бюджетної політики. «Гроші потрібно залишати на місцях, – запевнила вона. – І саме тому бюджет на 2010 рік ми спланували таким чином, щоб стовідсотково залишилися на місцевому рівні кошти від податку на землю, екологічних зборів, транспортні збори. Ці кошти осідатимуть у місцевих бюджетах та працюватимуть на благо тих людей, які їх сплачують».

На зустрічі з хмельничанами Юля Володимирівна хоч не агітувала відкрито за себе, проте порадила краянам більше дослухатися до власної совісті й менше вірити різним політичним телешоу. За словами леді Ю, усі провідні телеканали куплені й працюють виключно на користь її опонента.


джерело

Ірина ОЛІЙНИК.

Фото Сергія ПРИЩЕПИ.

АвторFedКоментарів0Переглядів1895