Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Дільничний і сільський голова до смерті забили людини - стверджують хмельницькі селяниДільничний і сільський голова до смерті забили людини - стверджують хмельницькі селяни

Наша справжня адреса -

Дільничний і сільський голова до смерті забили людини - стверджують хмельницькі селяни


В одному з сіл Хмельницької області обурені люди проводять акції протесту. Вимоги у них прості і чіткі - притягнути до відповідальності місцевого дільничного та сільського голову. Місцеві жителі стверджують, що ці двоє чоловіків так побили їх сусіда, що той потім помер у лікарні. Самі обвинувачені все заперечують.

Трагедія сталася в звичайні день. Місцеві жителі кажуть, що загиблий покликав своїх товаришів, щоб ті допомогли йому рубати дрова. І на очах у друзів посварився з мамою.
- Він відібрав у неї сапку і гнав у будинок. Було дуже жарко, а в неї тиск високий, тому він не хотів, щоб вона працювала на городі. А та Інна почула, що вони лаються, і зателефонувала голові сільради, - каже учасниця акції протесту Ольга Варфоломєєва.

- Я його попросила: Толя, пусти маму. А він не пустив. Я зателефонувала голові сільради й кажу: прийдіть, тому, що він знову напився, - пояснює свої дії сусідка Інна, яка викликала чиновника.

Деякі сусіди кажуть, що своїми очима бачили, як голова сільради прийшов з двома правоохоронцями. А потім він і дільничний почали бити чоловіка. Кажуть, що чиновник лупив загиблого палицею, а дільничний - ногами. Самі ж обвинувачені селянами все заперечують, мовляв, тільки проводили виховну бесіду. Чиновник сказав, що поняття не має, від чого чоловік після їх бесіди потрапив до лікарні. А два міліціонери розповіли, що знайшли чоловіка за будинком, він там якраз випивав зі своїм товаришем. Вони його попередили, щоб він не пив, провели виховну бесіду, і навіть пальцем не чіпали.

Районна влада не поспішають виконувати вимоги учасників акції протесту і знімати сільського голову. Кажуть - все вирішить суд. Міліцейське керівництво запевняє, що, незважаючи на те, що службова перевірка ще не закінчилася, дільничні більше не будуть працювати в цьому селі. А якщо їх провину доведуть, то діям трьох чоловіків буде дана відповідна правова оцінка.

Самі селяни бояться, що це справа не дійде до суду. Свідки події вже сильно залякані, а чоловік, який був поруч із загиблим, взагалі кудись виїхав. Навіть мати Анатолія вже не розповідає про ті події.

За висновками судмедекспертів районних, чоловік помер від нариву і крововиливу в мозок. Це сталося через випадкового падіння на рівну поверхню. Але прокоментувати діагноз ніхто не зміг - всі пішли у відпустку. Головлікаря та його заступника теж не виявилося на місці. А ось лікаря з реанімації не згодні з висновками своїх колег.

- Коли він до нас поступив, сказали що впав. Але на голові була травма, яка не дуже на це схожа. Він поступив у важкому стані, у комі. На обличчі був досить великий синець. Це від удару. Якщо б це було падіння з висоти, то були б і інші пошкодження, - каже завідувач відділу анестезіології та інтенсивної терапії Анатолій Бріндак.

Селяни вимагають ексгумації та справедливих висновків експертизи. Люди обіцяють, що якщо міліціонерів і сільського голову не покарають, вони заблокують роботу районної влади, міліції та прокуратури. Правоохоронці стверджують, що винні будуть накази тільки тоді, коли доведуть їхню причетність до загибелі чоловіка.

Дільничний і сільський голова до смерті забили людини - стверджують хмельницькі селяни


за матеріалами kriminal.tv

АвторFedКоментарів0Переглядів2450