Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Вже відомо, коли на Хмельницькій атомній запустять ще 2 реакториВже відомо, коли на Хмельницькій атомній запустять ще 2 реактори

Наша справжня адреса -

Вже відомо, коли на Хмельницькій атомній запустять ще 2 реактори


Був проведений міжнародний конкурс з вибору типу реакторної установки для добудови цих енергоблоків і переможцем цього конкурсу була визнана російська компанія "Атомбудекспорт", - говорить президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковский.
Два нових реактори на Хмельницькій атомній електростанції ми отримаємо до 2018 року - планують в Енергоатомі. 3-й блок введуть в експлуатацію в 2016 році, а 4 - в 2017 році. - повідомляє 24TV

"Вартість будівництва двох енергоблоків складає близько 30,1 млрд. грн. Нагадаю також, що в 2008 році був проведений міжнародний конкурс з вибору типу реакторної установки для добудови цих енергоблоків і переможцем цього конкурсу була визнана російська компанія "Атомбудекспорт", - говорить президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковский.

Окрім росіян, добудовувати нам ще 2 реактори мали намір також корейські і європейські фірми. Проте, везти реактори через половину світу з Кореї виявилося занадто дорого. А європейські атомбудівці взагалі вирішили не брати участь у конкурсі, оскільки хотіли будувати блоки з нуля, а не доробляти те, що стояло довгобудом ще з радянських часів. Тому будівництво реакторів віддали таки росіянам. Забезпечувати нові реактори Хмельницької АЕС планують українським паливом.


АвторFedКоментарів0Переглядів1736