Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Випускника з Хмельниччини обібрали до нитки - зловмисники не погребували навіть окулярамиВипускника з Хмельниччини обібрали до нитки - зловмисники не погребували навіть окулярами

Наша справжня адреса -

І в холод, і в спеку військовослужбовці київського «посольського» з’єднання внутрішніх військ охороняють дипломатичні представництва та консульські установи іноземних держав в Україні.

Біля резиденції посла Канади, розташованої на вулиці Микільсько-Ботанічній у центрі Києва, військові правоохоронці вийшли зі службової автівки, аби перевірити обстановку навколо адміністративної будівлі. У цей час до військових стражів правопорядку підбіг схвильований юнак. Він розповів, що кілька хвилин тому двоє невідомих спочатку підійшли до нього, стали про щось розпитувати, аж раптом накинулися з кулаками, відібрали в нього буквально все - мобільний телефон, гроші, зловмисники не погребували навіть сонцезахисними окулярами. Один із них під час бійки обмовився, що і за них на базарі якусь копійчину дадуть.

Військовослужбовці, як і належить в такій ситуації, розпитали прикмети нападників, потім доповіли про подію оперативному черговому військової частини, розпочали пошуки зловмисників. Швидко пройшовши кількасот метрів у напрямку, куди вказав потерпілий, військові правоохоронці помітили молодих людей, схожих за описом на грабіжників. Наздогнавши підозрілих громадян, воїни ВВ провели поверховий огляд їхніх речей, під час якого вилучили в них майно жертви грабунку.

На місце затримання вояки викликали працівників міліції, які доправили зловмисників до Голосіївського районного управління внутрішніх справ. А знайдені у грабіжників речі повернули законному власнику – 18-річному Руслану, який щойно приїхав з Хмельниччини вступати до одного з вузів столиці.

Військовослужбовців, які розшукали правопорушників по гарячих слідах, командир бригади подякував і побажав - так тримати і в подальшому!

джерело kriminal.tv

АвторFedКоментарів0Переглядів1719