Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » У Хмельницькому боксери вбили дзюдоїста-26+

У Хмельницькому боксери вбили дзюдоїста

Наша справжня адреса -

У Хмельницькому боксери вбили дзюдоїста

Одночасно з листами читачів на наш сайт в інтернеті була опублікована інформація про звіряче і трагічне вбивство 30-річного дзюдоїста в Хмельницькому. За інформацією, отриманою з вищевказаних джерел, семеро молодих боксерів забили на смерть спортсмена, який був старший за їх на десять років.

Інцидент стався в одному з нічних клубів Хмельницького. У дзюдоїста народилася дочка, і він відзначав цю подію. У клубі відбувся незначний інцидент - хто-то ненавмисно облив одну з відвідувачок напоєм. Першу сутичку в приміщенні клубу припинила охорона закладу. Але охоронців дуже слабо цікавить, що відбувається за стінами охороняється ними об'єкта, і тому друга бійка з сумним результатом сталася зовні.

Дзюдоїст дав жорстку відсіч своїм супротивникам, але при переважній чисельній перевазі його опоненти, які були професійними боксерами, взяли верх. Жорстоко побитому спортсменові викликали швидку допомогу, але медики не встигли й дзюдоїст помер. Звернулися до нашої редакції з листом люди стверджують, що багато вихованці тренера, що готував що брали участь в бійці боксерів, були судимі за розбої та грабежі. Зараз частина боксерів, які брали участь у бійці, затримана, ведеться слідство.

джерело: kriminal.tv

АвторFedКоментарів1Переглядів3935
#1 написав: Помощь (11 серпня 2010 10:39)
Фото

Гости
Коментарів: 0
Публікацій: 0
У кого есть желание и возможность помочь семье Вадима, вот номер счёта его жены в ПриватБанке
4627085825882216 на имя Галузінська Марія Петрівна
Заранее благодарим за помощь и сочувствие