Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » На Хмельниччині багато місць для відпочинкуНа Хмельниччині багато місць для відпочинку

Наша справжня адреса -

На Хмельниччині багато місць для відпочинку

Літо - найкращий час для оздоровлення, поповнення запасу вітамінів в організмі та час запасатися на весь рік позитивними емоціями. Медики стверджують: прогулянки на свіжому повітрі, аромат квітів, заміські пейзажі-бажано з озером чи річкою- стимулюють активний виробіток гормону щастя – ендорфіну, який, до речі, продовжує життя. В нашій області таких місць для відпочинку вдосталь.

На Хмельниччині є оздоровчі курорти Сатанів та Маків, де цілющою водою можна покращити свій стан у 10 санаторіях. Розвинуто й сільський туризм-майже в кожному районі господарі готові надати міським відпочивальникам агрооселі. Загалом їх цього літа нараховується 70. На Дністрі та Збручі традиційно пропонують свої послуги бази відпочинку. Є і унікальні пропозиції: пішохідний маршрут у Національному природному парку, для екстремалів – спуск у печеру «Атлантида». Знають і люблять ці місця подоляни та гості нашого краю.

Автор: А.Коломея
Інформаційно-аналітична програма
«Подільська панорама»
www.odtrk.km.ua

АвторFedКоментарів0Переглядів2886