Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Минуле повернулось на залізничний вокзал (відео)Минуле повернулось на залізничний вокзал (відео)

Наша справжня адреса -23 вересня до 140-річчя від дня народження Купріна відбувся показ театралізованого дійства на центральному залізничному вокзалі «Проскуровъ» вітає гостей міста», де хмельничани та гості міста змогли побачити «проскурівчан ХІХ століття», відвідати «Трактир Гамбрінус» та послухати концертну програму військового духового оркестру.

У рамках Дня народження Хмельницького впродовж тижня в обласному центрі відбувалися спортивні та культурні заходи. Святкують у різних куточках міста. У вирі подій опинилася і Хмельницька залізниця. Все так, як було майже століття тому, коли із прокладанням залізної дороги Проскурів перетворився на центр торгівлі. Відтворити цю атмосферу легко – все це описано у відомих творах Олександра Купріна, 140-річчя від дня народження котрого відзначають і хмельничани. Бо саме з Проскурова й розпочався творчий шлях письменника. А проскурівський вокзал тут теж фігурує не випадково – у автобіографічній повісті «Поєдинок» Олександр Купрін детально описав наш обласний центр кінця ХІХ ст. І основна сюжетна лінія в творі пов’язана саме з вокзалом, який на той час був єдиним місцем у маленькому містечку для культурного відпочинку інтелігенції. Пройшло століття – і на пероні Хмельницької залізниці знову зібралися головні герої повісті «Поєдинок»: офіцери, гімназистки часів Купріна, поважні дами та гусари. Розгулював перед потягами з дамою серця і сам Ромашов – головний герой автобіографічної повісті.

джерело: www.proskurov.info

АвторFedКоментарів0Переглядів2208