Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » На Хмельниччині через недбалість батьків загинуло двоє маленьких дітей--13+

На Хмельниччині через недбалість батьків загинуло двоє маленьких дітей

Новини Хмельниччини12 листопада 2010

Наша справжня адреса -

11-го листопада у селі Григорівка Старокостянтинівського району, що на Хмельниччині, сталася страшна трагедія. Двоє малолітніх дітей залишилися без нагляду дорослих.

На Хмельниччині через недбалість батьків загинуло двоє маленьких дітей


Прикрий збіг обставин: залишений увімкненим електрокип’ятильник та недбалість дорослих – наслідки передбачувані. О 18:00 через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів виникла пожежа.

Замкнені у хаті двоє дітей – хлопчик і дівчинка 2008 року народження опинилися у пастці без жодного шансу на порятунок. Бездиханні маленькі тіла направлені до Старокостянтинівського відділення судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті. Всі обставини виникнення пожежі та загибелі дітей з’ясує слідство. Хоча вже зараз можна говорити про те, що трагедії могло б не статися, якби не безвідповідальне ставлення дорослих до своїх обов’язків.

МНС укотре звертається до всіх громадян з турботою та проханням: не залишайте без нагляду своїх дітей! Вимикайте електроприлади, залишаючи оселю! Користуйтесь лише справним електрообладнанням! Дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки! Привчайте до цього дітей. Бережіть своє життя та життя оточуючих вас людей.

Майор служби цивільного захисту Андрій Козак,
помічник начальника ГУ МНС у Хмельницькій області
www.proskurov.info

АвторFedКоментарів0Переглядів3039