Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Унікальну безкровну операцію на щитоподібній залозі провели у Хмельницькій міській лікарніУнікальну безкровну операцію на щитоподібній залозі провели у Хмельницькій міській лікарні

Наша справжня адреса -

У відділенні малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні за ініціативи її головного лікаря Володимира Розгонюка четвертого січня було проведено першу унікальну операцію з видалення вузлів на щитоподібній залозі.
“Під час операції, - розповідає завідувач відділу охорони здоров'я управління праці, соціального захисту і охорони здоров'я міської ради Михайло Василишин, -за допомогою невеличкого проколу в щитоподібну залозу було заведено інструментарій і з апарату, який подає лазерний промінь, спалено внутрішньо і відсмоктано патологічну тканину. До вечора прооперована пацієнтка самостійно пішла додому. Водночас подібна операція у класичному виконанні дуже кров'яниста і вимагає, щоб пацієнт знаходиться у відділеннях інтенсивної терапії і 2-3 дні не піднімався з ліжка. Також при такому перебігу операції існує ризик погіршання голосу”.
Апарат для проведення унікальної малоінвазивної операції закуплено за залучені лікарнею кошти. До речі, лікарі, які виконують унікальні операції на щитоподібній залозі, пройшли спеціальне навчання.
“Аналогічні операції перестають бути унікальними тому, що із сьогоднішнього дня хмельничани, які мають ендокринологічні проблеми, можуть розраховувати на їх вирішення за допомогою новітньої хірургічної методики,” - запевнив Михайло Йосипович.


АвторFedКоментарів0Переглядів1691