Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Хмельничани відзначають 67-му річницю Великої ПеремогиХмельничани відзначають 67-му річницю Великої Перемоги

Наша справжня адреса -

     Святкування 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в місті Хмельницькому розпочалося урочистою ходою. Від майдану Незалежності України до Військового кладовища та до Вічного Вогню пройшли ветерани, керівники міста і області, депутати всіх рівнів, представники політичних та громадських організацій обласного центру, релігійні діячі тощо.

     На священних для кожного хмельничанина місцях – на Військовому кладовищі, біля Вічного вогню та Меморіалу Слави, відбулись урочисті покладання вінків і квітів та мітинги-реквієми, приурочені 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
"Шістдесят сім років минуло з того часу, як відгриміла найтрагічніша і найбільш кровопролитна з усіх воєн, яких зазнало людство. У той же час це була найгероїчніша перемога нашого народу. Перемога, на яку чекали чотири довгі і страшні роки війни, розрухи і неймовірних страждань мільйони співвітчизників. Перемога, яку ви, шановні ветерани, наближали своїми ратними подвигами на фронтах, у партизанських загонах, підпіллі, надважкою працею на трудовому фронті", - сказав міський голова Сергій Мельник звертаючись до учаснику мітингу-реквієм на Військовому кладовищі.

     З особливою пошаною Сергій Іванович згадав мужніх проскурівських підпільників Миколу Храновського, Петра Семенюка, Павла Вітанова, Марію Трембовецьку, Карла Кошарського та багатьох інших, що віддали своє життя задля Перемоги. Також не оминув увагою і визволителів Проскурова, героїв Радянського Союзу командира мінометної роти Івана Філіпова, командира 69-го винищувального авіаполку Лева Шестакова та командира авіаланки Валентина Єлькіна. Вони не дожили до Перемоги, але їх імена навіки вкарбовані в граніт пам'ятника, що на станції Гречани та меморіалу “Вічний вогонь”.
На завершення виступу міський голова побажав ветеранам, доброго здоров’я, родинного затишку, душевної теплоти і довгих років активного життя, хмельничанам чистого та мирного неба над головою та закликав шанувати тих, кому ми зобов’язані нашою славною історією і нашим життям.

      Протягом дня святковий настрій в місті створюватимуть виступи духових оркестрів 19-ї ракетної бригади, 8-го окремого полку спеціального призначення, муніципального духового оркестру. В місцях відпочинку: в парку ім. І.Франка; парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана; біля будинку офіцерів мікрорайону Ракове; поблизу навчально-виховного комплексу № 2; біля Меморіалу Слави та в сквері ім. Т. Шевченка; всіх охочих традиційно частуватимуть солдатською кашею. Тематичні концертні програми творчих колективів міста проходитимуть на майдані біля кінотеатру ім. Т.Шевченка, в парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана. 
      Завершиться святкування 67-ї річниці Великої Перемоги яскравим феєрверком.

 

     

 

www.khmelnytsky.com 


АвторFedКоментарів0Переглядів1397