Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Хмельничанка Лариса Дика відзначила 100-річний ювілейХмельничанка Лариса Дика відзначила 100-річний ювілей

Наша справжня адреса -

 

 

     Дев’ятого травня хмельничанка Лариса Дика відсвяткувала не лише День Перемоги, а й власний, сотий за ліком, день народження.
      З поважним ювілеєм Ларису Семенівну привітали заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Лілія Бернадська та начальник управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров’я Словян Воронецький.
      Представники влади вручили ювілярці Грамоту Президента України Віктора Януковича та цінний подарунок, а також подякували за багаторічну, сумлінну працю, активну життєву позицію та побажали міцного здоров’я і довгих років життя.
     Народилась Лариса Семенівна в м. Тульчин Вінницької області. У роки Великої Вітчизняної війни була евакуйована в Казахстан, де трудилася в шпиталі медичним працівником. Після війни працювала вчителем російської мови. Своє життя ювілярка пам’ятає чи не до найменших дрібниць і досі зачитується російськими класиками. Зараз до читання заохочує своїх онуків.
    Лариса Дика разом із чоловіком виховала дві доньки. Має четверо онуків, п’ять правнуків і два праправнуки.
     За інформацією управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров’я у Хмельницькому проживає 12 довгожителів.

 

http://www.khmelnytsky.com/ 


АвторFedКоментарів0Переглядів2827