Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » В Хмельницькому триває "Мадяр Fest"В Хмельницькому триває "Мадяр Fest"

Наша справжня адреса -

В День Перемоги на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Шевченка розпочав свою роботу фестиваль “Дні культури та виноробства Угорщини в Україні”. Протягом 10 днів, до 20 травня, хмельничани та гості міста матимуть змогу скуштувати справжнє угорське вино, традиційні страви угорської кухні та станцювати чардаш. Організатори обіцяють не лише багату гастрономічну, але й культурну програму.
На відкритті фестивалю заступник міського голови Григорій Давиденко сказав, що незважаючи на те що подібний захід проводиться в Хмельницькому вперше є сподівання, що не в останнє. Фестиваль має на меті не лише познайомити хмельничан із традиційною угорською кухнею та культурою, але й сприяти зміцненню українсько-угорських відносин.

До нашого міста завітали угорські винороби та привезли 65 видів вина. Хмельничани мають змогу не лише дегустувати справжні токайські вина, але й придбати їх. Також гостей фестивалю частували куртошкалачем, який кулінари готували прямо на очах у клієнтів. Виріб із солодкого тіста запечений над розжареним вугіллям посипали корицею та кокосовою стружкою.


Один із організаторів фестивалю “Мадяр-фест” Петер Рузічко запевнив, що усі вина виготовлено з натурального винограду, цукор або спирт у привезених напоях – табу. Усе вино, яке представлене на розсуд хмельничан доставлене із регіону Токай, який є візитівкою виноробної Угорщини. Товар сертифікований та відповідає стандартам найвищої якості.

 

www.khmelnytsky.com 


АвторFedКоментарів0Переглядів1844