Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Свято “Випускник-2012” відбулося на майдані Незалежності (м.Хмельницький)Свято “Випускник-2012” відбулося на майдані Незалежності (м.Хмельницький)

Наша справжня адреса -

     У Хмельницькому склалася гарна традиція – привітання випускників шкіл і віншування медалістів на головній площі міста – майдані Незалежності. Це зворушливе і символічне свято стало очікуваною подією для всіх старшокласників, їх вчителів та батьків. Цьогоріч 1576 хмельницьких випускників вступають у самостійне життя, з них 223 показали високий рівень знань – 189 учнів нагороджені золотою медаллю, 34 – срібною. Привітати тих, хто сьогодні залишає стіни рідної школи прийшли представники влади міста та області. Із закінченням навчання у школі та початком самостійного життя майбутніх абітурієнтів, їх батьків і вчителів привітав Хмельницький міський голова Сергій Мельник.“Сьогодні, в черговий раз, відбувається хвилююча і одночасно радісна мить. Адже ще вчорашні учні сьогодні отримують атестат про повну загальну середню освіту, стоять на порозі нового дорослого життя”, - зазначив у своєму вітальному слові міський голова.
     Звертаючись до випускників Сергій Мельник побажав їм успіхів і добра, визначитись із майбутньою професією, обрати її за покликом своєї душі і серця, а також отримати професійні знання, які дозволять впевнено крокувати вперед і бути успішними у житті. “Дуже важливо мати матеріальне заохочення, а ще більш важливо займатися своєю улюбленою справою, отримувати від цього задоволення і найголовніше – вдячність простих людей ”, – наголосив міський голова.
     Сергій Іванович висловив подяку батькам за виховання дітей й активну участь у шкільному житті. Особливі слова подяки міський голова адресував вчителям за їх надзвичайно відповідальну і тяжку працю, передані учням знання і теплоту сердець. Сергій Мельник назвав сьогоднішнє свято своєрідним підсумком роботи освітянської галузі за навчальний рік. Визнав – галузь освіти міста є надзвичайно потужною і їй є чим пишатись, свідченням цьому є велика кількість медалістів.
      Після привітальних слів керівники міста й області разом з атестатом особливого зразка вручили випускникам золоті та срібні медалі, побажавши їм успішного і щасливого майбуття.
      По завершенню урочистої частини перед випускниками, батьками та гостями свята виступили дитячі творчі колективи.
      Під рушниками-оберегами юнаки і дівчата вирушили у доросле життя.

 

 

www.khmelnytsky.com

 

  


АвторFedКоментарів0Переглядів2098