Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Працівники культури та аматори народного мистецтва приймали вітанняПрацівники культури та аматори народного мистецтва приймали вітання

Наша справжня адреса -

 З нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в сесійній залі Хмельницької міської ради зібралися кращі представники цієї галузі. Із професійним святом присутніх привітав міський голова Сергій Мельник. 
"Напередодні професійного свята прийміть мої щирі вітання та вдячність за ваш повсякденний внесок у справу збереження національної культурної спадщини, розвиток народної творчості та відродження українських традицій, збагачення духовної скарбниці мистецьких надбань нашої Вітчизни, Подільського краю, рідного міста", - сказав Сергій Іванович.
Також міський голова зазначив, що кожного року зростають видатки міського бюджету на потреби галузі культури. В цілому, за п’ять останніх років видатки з бюджету зросли вдвічі і складають у поточному році 25,3 млн. грн. В 2012 році виділено кошти на капітальні придбання та ремонти в сумі більше 1,5 млн. грн.
Минулого року з бюджету міста виділено кошти на поповнення бібліотечних фондів у сумі 140,0 тис. грн., і закуплено 4,5 тис. примірників книг. За кошти бюджету розвитку провели капітальний ремонт музею Проскурівського підпілля (230 тис. грн.).

Протягом останніх років було відкрито: відкрито культурно-мистецький центр "Ветеран", в якому сьогодні працюють 8 колективів та клубів для людей старшого віку; створено дитячу школу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва; відкрито філію дитячої школи мистецтв з хореографічним та образотворчим відділеннями у Південно-Західному мікрорайоні міста; управлінню культури надано приміщення для відкриття нових відділень дитячої музичної школи №3 у віддаленому мікрорайоні Озерна; відкрито єдиний в Україні музей – студію фотомистецтва; проведено реконструкцію та впорядкування центральних парків імені М.Чекмана, Т.Шевченка, І.Франка.
На часі – реконструкція приміщення центрального кінотеатру імені Т.Шевченка. За пропозицією робочої групи затверджено концепцію створення на базі кінотеатру сучасного палацу культури і кіно.
Після вітальних слів Сергій Мельник за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури міста Хмельницького та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначив грамотами та цінними подарунками кращих працівників культури. Не забули і людей, які в різні часи очолювали заклади культури міста та зробили вагомий внесок у їх розвиток.
Відзначили переможців конкурсу на кращий ескіз оздоблення диво-писанки, яку буде презентовано під час параду вишиванок в Києві на День Незалежності.
На звершення урочистостей працівників культури та аматорів народного мистецтва музичними номерами привітали випускники музичної школи №2 м. Хмельницького.

 

khmelnytsky.com 


АвторFedКоментарів0Переглядів2183