Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Хмельницькі заходи, присвячені 151-й річниці з дня перепоховання Кобзаря, проводять у Народному Домі "Просвіти"--1+

Хмельницькі заходи, присвячені 151-й річниці з дня перепоховання Кобзаря, проводять у Народному Домі "Просвіти"

Наша справжня адреса -

Хмельницькі заходи, присвячені 151-й річниці з дня перепоховання Кобзаря, проводять у Народному Домі "Просвіти" 22 травня виповнюється 151 рік з часу перепоховання Тараса Шевченка в Україні. Хмельницьке міське Товариство української мови імені Тараса Шевченка "Просвіта" щорічно проводить заходи з нагоди пошанування пам’яті Великого Кобзаря.

Зокрема, відбулось урочисте засідання правління. В читальні Народного Дому "Просвіти" розгорнута постійно діюча виставка "Шевченко і час", що доповнена новими матеріалами від українців діаспори.

Учасники програм "Просвіти" відповідають на запитання анкети "До чи від Шевченка?". Для відвідувачів демонструються відеофільми "Той, хто прорік націю", "Хмельницькі просвітяни на Тарасовій Горі", просвітницька програма "Свою Україну любіть", присвячена Кобзарю, за участю завідуючої відділом Національного музею Тараса Шевченка в Києві Надії Наумової.

 

http://www.khmelnytsky.com/ 


АвторFedКоментарів0Переглядів3953