Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Хмельницька міська спілка ветеранів Афганістану відзначила 25-річчя--1+

Хмельницька міська спілка ветеранів Афганістану відзначила 25-річчя

Наша справжня адреса -

Хмельницька міська спілка ветеранів Афганістану відзначила 25-річчя     Урочисті заходи проходили в клубі Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області. Членів спілки та ветеранів Афганістану з ювілеєм організації привітав міський голова Сергій Мельник. 
"Чвертьстолітній ювілей, який відзначає цього року міська спілка ветеранів Афганістану, подія знакова і важлива не лише для ветеранського загалу. Ця подія важлива для всіх хмельничан. Сьогодні вам є про що звітувати перед громадою. Афганська організація має достойне представництво у міській раді, виконкомі, підприємницьких колах, усіх сферах та галузях життя нашого міста. Всі ви кожен на своєму місці щоденною працею робите вагомий внесок у соціальний та економічний розвиток Хмельницького. Окрім цього, проводите значну громадську роботу", - сказав Сергій Іванович.

Хмельницька міська спілка ветеранів Афганістану відзначила 25-річчя     Міський голова подякував голові міської спілки ветеранів Афганістану Юрію Випірайленку, членам правління Василю Ушакову, Миколі Площинському, Володимиру Голубу, Олександру Бобіку, багатьом іншим активним членам організації за сумлінну громадську діяльність, допомогу людям, за те, що у цивільному житті продовжують жити за найкращими законами офіцерської честі та людської порядності.
     Також Сергій Мельник відзначив членів Хмельницької міської організації ветеранів Афганістану грамотами та цінними подарунками.
      В рамках заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Хмельницької міської організації ветеранів Афганістану відбулося покладання квітів до пам’ятників подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах та "Героям Чорнобиля – пожежникам". Віддав шану полеглим і секретар Хмельницької міської ради Валерій Лесков, який також пройшов бойовими дорогами далекого Афганістану.
      Продовжилося святкування концертом та солдатською кашею у парку ім. М.Чекмана.

 

khmelnytsky.com


АвторFedКоментарів0Переглядів5008