Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Хмельницька школярка здобула бронзу на "Олімпіаді геніїв" у США-20+

Хмельницька школярка здобула бронзу на "Олімпіаді геніїв" у США

Наша справжня адреса -

 Учениця 10 класу хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею Христина Ганзюк посіла 3 місце на Міжнародному конкурсі "Олімпіада геніїв" у місті Освего, штат Нью-Йорк (США). Про це пише УНІАН з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

Конкурс проходив з 24 до 30 червня цього року. Зі своєю роботою "Роль природних мінеральних сорбентів у процесах очистки води та в повсякденному використанні" Христина здобула бронзу серед майже 700 учасників з Америки та Європи.

Дівчина брала матеріали для досліджень дівчина на Ташківському родовищі у Славутському районі Хмельницької області. Унікальність її роботи полягає у використання природних мінералів. На їх основі школярка розробила сорбенти для очищення води, нафтопродуктів та виготовила мило, скраби, пасти. Цю готову продукцію Христина представила на конкурсі.

Слід зазначити, що дівчина була єдиною учасницею з України.

Право на участь у цьому престижному міжнародному конкурсі хмельничанка отримала як дипломант ІІ ступеня всеукраїнського конкурсу "Intel-Еко Україна-2012" - національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2012 (International Science and Engineering Fair).

 

ТСН 


АвторFedКоментарів0Переглядів1515