Європейські фотозустрічі. Схід-Захід - 2012 » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Європейські фотозустрічі. Схід-Захід - 2012-19+

Європейські фотозустрічі. Схід-Захід - 2012

Наша справжня адреса -

 
    Під такою назвою у чеському містечку Яблунков пройшов Міжнародний фотопленер, який тривав від 27 червня до 1 липня цього року. На запрошення фотоклубу "Yablunkov" (Чехія) з'їхалися фотомитці з Польщі, Словаччини, Чехії, Білорусі та України. Нашу країну на цьому заході представляли четверо фотомитців, членів фотоклубу "Погляд". Це Юрій Савін, Володимир Стрілецький, Сергій Аніськов і Анатолій Іванов. 
     Програмою фотопленера було передбачено відвідування і проведення фотозйомки вершин гір Бескид, металургійного комбінату в місті Трініц, який займає площу 400 гектарів; фотографування міста Тройстик, де сходяться кордони трьох держав - Польщі, Словаччини та Чехії; місця природного зсуву землі в горах; Валаського музею народної архітектури та побуту в Рожнові; польських і чеських гірських сіл; парку санаторію в Яблункові, місцевих річок і водоспадів. Майстри світла і тіні також оглянули фотовиставку в туристично-інформаційному центрі, яка була присвячена альпінізму.
     Щодня відбувались презентації фотоклубів та показ фотоколекцій. Минулого року фотоклуб "Погляд" приєднався до міжнародного фотографічного руху. В місті Кам'янці-Подільському відбувся прийом фотоклубів Міжнародного фотопленеру, за результатами якого організовано звітну фотовиставку, яка експонувалася в столиці нашої країни та у Польщі. Після проведення чеського фотопленера у вересні цього року планується відкриття фотовиставок, на яких буде представлено понад 40 світлин митців, у Кам'янці-Подільському та Хмельницькому, а наступного року в Чеській республіці та в інших країнах-учасників фотопленеру. Фотоклуб "Погляд" уже отримав запрошення на наступний фотопленер, який відбудеться у 2013 році в Словаччині.
    На думку голови фотоклубу "Погляд" Юрія Савіна кожен подібний захід дозволяє розширити межі власної творчості, погляди на одні й ті ж місця, людей і події. За результатами фотопленерів фотомитці країн-учасниць знайомляться з життям сусідів, їх тенденціями на фотомистецтво, долають кордони й мовний бар'єр, використовуючи універсальну фотографічну мову.

 

www.khmelnytsky.com 


АвторFedКоментарів0Переглядів3522