Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » У Хмельницькому вживають заходів для підвищення безпеки дорожнього руху-21+

У Хмельницькому вживають заходів для підвищення безпеки дорожнього руху

Наша справжня адреса -

У Хмельницькому вживають заходів для підвищення безпеки дорожнього руху З різким збільшенням транспортних засобів підвищується ймовірність збільшення людських та матеріальних втрат, причиною яких є аварійність.
Для поліпшення ситуації з безпеки на дорогах, відповідно до Програми підвищення безпеки дорожнього руху на території міста Хмельницького на період 2008-2012 років, реалізовується комплекс заходів, у тому числі профілактичного характеру, що знижують кількість дорожньо-транспортних пригод з постраждалими і число громадян, які загинули в результаті дорожньо-транспортних пригод. Одним з пунктів Програми передбачено встановити на перехрестях із великою інтенсивністю транспортних потоків систему відеоспостереження за дорожнім рухом.
На виконання Програми в 2008 році управлінням житлово-комунального господарства замовлено та виготовлено проектно-кошторисну документацію на впровадження системи відеоспостереження на 14 основних перехрестях обласного центру. На реалізацію першого етапу цього проекту 2010 року було виділено 500 тис. грн. з бюджету міста.
Управлінням житлово-комунального господарства міської ради за погодженням УДАІ УМВС України в Хмельницькій області в 2010 році виконані роботи з облаштування відеоспостереження на перехрестях вулиць: Кам’янецька – Тернопільська та Львівське шосе – Тернопільська. На цих перехрестях встановлено 6 відеокамер з функцією зчитування та фіксації номерних знаків проїжджаючих автомобілів. Монтаж системи відеоспостереження виконано автономно, без використання інших мереж, при цьому зображення виведено на пульт, який розміщено в черговій частині УДАІ УМВС України в Хмельницькій області. Центральний сервер для обробки інформації також розміщено в приміщенні УДАІ УМВС України в Хмельницькій області. Вартість впровадженої системи становить майже 300 тис. грн.
Система відеоспостереження слугує забезпеченню підвищення рівня громадської безпеки і правопорядку, захищеності громадян, оперативності і ефективності роботи відповідних служб за рахунок своєчасного отримання інформації про оперативну обстановку в місті на зазначених перехрестях.
Також, на теперішній час 33 перехрестя обласного центру охоплені автоматизованою системою керування дорожнім рухом (АСКДР) по вулицях Кам’янецькій, Подільській і частково по вулицях Трудовій, Свободи та Грушевського. Автоматизована система керування дорожнім рухом дозволяє здійснювати диспетчерське та координоване керування світлофорними об’єктами, контролювати їх режим, виникнення несправностей і аварійних ситуацій. Диспетчерське керування дає можливість здійснювати оперативне регулювання режиму роботи дорожнього контролера, переведення його в спеціальні режими.
Здійснення зазначених заходів дозволить досягти позитивного ефекту й системного впливу на об'єкти керування для підвищення безпеки дорожнього руху.

 

khmelnytsky.com


АвторFedКоментарів1Переглядів5530
#1 написав: Терещук Олександр (25 грудня 2012 17:38)
Фото

Гости
Коментарів: 0
Публікацій: 0

УВАГА ! РОЗШУК Житінський Борис Юрійович, м. Луцьк, вул. Лобачевського 1/5 (кандидит юридичних наук) розшукує осіб, які постраждали від протиправних дій недобросовісних міліціонерів, прокурорів, суддів, і які мають бажання боротися за свої права та покарати негідників з міліцейсько-прокурорсько-суддівськими посвідченнями. Таким постраждалим, Житінський Борис Юрійович надає безоплатну юридичну (безоплатну матеріальну та технічну) допомогу в боротьбі проти свавілля і беззаконня міліціонерів, прокурорів, суддів.