Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » У Хмельницькому зроблено важливий крок до культури здорового способу життя — відкрито велоцентр-10+

У Хмельницькому зроблено важливий крок до культури здорового способу життя — відкрито велоцентр

Наша справжня адреса -

     У Дендрологічному парку відкрито перший у нашому місті велоцентр. Доріжками парку прокладено декілька веломаршрутів, спеціально розроблених фахівцями. Є серед них маршрути середнього рівня складності, призначені для сімейних прогулянок на велосипедах, дитячий маршрут, де маленькі хмельничани матимуть можливість вчитись їздити на велосипеді. Не обійшли увагою також і любителів екстремальної їзди на велосипеді - у самому серці парку розташована велотраса з важкопрохідними ділянками, трамплінами та іншими перешкодами.
Велоцентр створений з ініціативи громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради спільними зусиллями комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста Хмельницького, магазину “Веломан-Екстрім” за активної підтримки управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.
Аби привітати з урочистим відкриттям велоцентру на свято завітали його організатори начальник управління молоді та спорту міської ради Валерій Вешко, директор комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста Ігор Ялоха, активний член громадської ради при виконавчому комітеті Денис Монастирський, директор магазину “Веломан-Екстрім” Вадим Зеленко та легендарний спортсмен, неодноразовий призер Міжнародних і Всесоюзних змагань з велоспорту на шосе Анатолій Стародуб.
Директор комунального підприємства Ігор Ялоха наголосив: “Поєднання інтересів влади та громади дає реальні результати. Головне для нас усіх не зупинятися, надзвичайно важливо об’єднуватися задля подібних справ. Сьогодні - це велоцентр у дендрологічному парку, завтра ще якийсь проект. Маємо докласти усіх зусиль для того, щоб наші діти зростали у екологічно чистому місті, дихали чистим повітрям і вели активний здоровий спосіб життя”.


Один з ініціаторів гарної справи, активний член громадської ради, викладач ХУУПу, любитель велоспорту Денис Монастирський, коментуючи цю важливу для нашого обласного центру подію, сказав: “Чимало хмельничан час від часу порушували питання про необхідність будівництва велодоріжок у нашому місті. Оскільки велику справу треба починати з чогось невеликого, громадська рада зробила перший крок, об'єднавши різні інтереси-бізнесу, влади і громади, аби зробити такий початок, а ми саме так це так оцінюємо. Ми не говоримо, що це велоцентр європейського рівня, де є чимало можливостей, але тут можна, по-перше, навчитися кататись на велосипеді, по-друге, зробити приємну сімейну велопрогулянку. Найцікавіше це буде для молоді тому, що їх енергія тут може розгорнутися в більш безпечному екстремальному катанні”.
Окрім вітальних виступів під час свята для глядачів була проведена цікава розважальна програма з конкурсами, змаганнями на велосипедах та веломобілях. Всі учасники конкурсів отримали символічні подарунки, а переможці змагань - призи. Підприємці надали можливість всім охочим безкоштовно покататись на атракціонах парку.
 За твердженням директора комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста Ігоря Ялохи подібні велоцентри під відкритим небом впродовж двох років планують побудувати у кожному великому парку міста. 

 

www.khmelnytsky.com