Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » На Хмельниччині „гастролюють” телефонні шахраї-псевдоподатківці--5+

На Хмельниччині „гастролюють” телефонні шахраї-псевдоподатківці

Новини Хмельниччини29 листопада 2012

Наша справжня адреса -

 

Правоохоронці з відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Хмельницькій області  попереджають, що на теренах регіону активізувались наразі невстановлені особи, які видають себе за податківців та погрожують  підприємцям штрафами за вигадані порушення, вимагаючи „скромну винагороду” за „мирне” розв’язання „конфлікту”.

Останній такий випадок стався  20 листопада 2012 року у місті Шепетівка. Шахрай „мобілкою” з абонентським номером 063-9749539 телефонував до місцевих підприємців та, представляючись начальником Шепетівської об’єднаної державної податкової інспекції, просив „позичити” певну суму грошей за, так би мовити, „політику податкового невтручання” у бізнес жертв афери.

Якщо підприємець погоджувався на запропоновані „умови”, то у якості посередників при передачі хабарів зловмисник „в темну” використовував місцевих таксистів. Останні навідувались до офісів ошуканих бізнесменів, забирали гроші та відвозили їх за адресою призначення „вантажу”.

„Подібні випадки дискредитують імідж служби та підривають довіру до неї.  Аби упередити такі прояви у майбутньому ми розраховуємо на активну громадянську позицію подолян, та чекаємо допомоги від усіх небайдужих. У свою чергу правоохоронці докладають максимум зусиль для подолання цієї гострої соціальної проблеми.

Тож, податкова служба Хмельниччини переконливо просить громадян повідомляти про таке неподобство чи нерегламентовану поведінку з боку податківців регіональний відділ внутрішньої безпеки відомства, який знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Театральна, 12 (приміщення міської податкової інспекції), 7 поверх, каб. №704,705,708. Контактні телефони: 70-17-75, 70-17-78, 70-17-97.  Або ж звертатись за безкоштовним номером (044) 284-00-07 на антикорупційний сервіс від ДПС України „Пульс податкової”.

 

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Хмельницькій області УВБ ДПС України