Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » У Росії запропонували заселити Сибір 7 мільйонами західноукраїнців - МАРАЗМ--2+

У Росії запропонували заселити Сибір 7 мільйонами західноукраїнців - МАРАЗМ

Наша справжня адреса -

Самим росіянам заселити Сибір не пропонують.

Секретар Ростовського регіонального відділення "Російський Соціально-Консервативний Союз" партії "Єдина Росія" Антон Бредіхін запропонував переселити 7 мільйонів українців у Сибір для створення "демографічного кордону проти китайського напливу".
Бредіхін вважає, що це треба робити після можливого вступу України в Митний союз. Він, зокрема, представив проект комплексного аналізу регулювання міграційних потоків у Сибір і Далекий Схід "Єрмак 2.0".

"Буду коротким: базова суть питання полягає в створенні сприятливої основи для міграції (для початку - трудової) на територію Північного Сибіру 7 мільйонів українців, в основному з західної частини країни, на Схід - Забайкалля - 3,5 млн кавказців, і дисперсне розселення шляхом перенаправлення міграційних потоків з Центральної Росії до Зауралля 5 млн таджиків і киргизів", - міркує секретар.

"Тільки так, при тенденції скорочення населення Сибіру ми можемо створити перший демографічний кордон проти китайського напливу", - вважає Бредіхін.

Як він зазначив, в Сибіру Росія стикається з Китаєм, який планомірно і точково управляє своєю діаспорою - хуацяо, чисельність якої в Росії з кожним днем збільшується.

Зазначимо, що Бредіхін нічого не сказав про необхідність переїзду самих росіян до цих малонаселених регіонів РФ.

 

 

tsn.ua

 

 

 

НЕшановний Антон Бредіхін, "валіть" сам у Сибір і не висовуйся. Демограф хренів.