Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » У Хмельницькому відкрили відділення художньої гімнастикиУ Хмельницькому відкрили відділення художньої гімнастики

Наша справжня адреса -

 

 

 

 

В обласному центрі на базі дитячої юнацько-спортивної школи №2 віднедавна запрацювало відділення художньої гімнастики. Заняття безкоштовні. Новий для нашого міста вид спорту вже опановує більше півсотні дівчат.
Займаються юні спортсменки у залі спеціалізованої загальноосвітньої школи №29. Спочатку роблять розминку. Потім вправи без предметів. Далі до рук беруть стрічки, скакалки, м’ячі, булави та обручі. Секція художньої гімнастики у місті діє лишень кілька місяців та дівчата вже встигли взяти участь у змаганнях. Зокрема, побували у столиці та Вінниці. Нещодавно і у нашому місті організували турнір. На ньому юні спортсменки здобули свої перші юнацькі розряди.
Зараз спортсменки готуються до першого у місті відкритого чемпіонату з художньої гімнастики. Відбудеться він цієї суботи. Організатори чекають на більш, ніж сотню учасників з різних куточків країни.
"У Хмельницькій ДЮСШ №2 наразі культивується п’ять видів спорту. Це кульова стрільба, хокей з шайбою, шахи, бокс та художня гімнастика. Всі секції безкоштовні. До школи приймаються діти, які не мають медичних відхилень. На гімнастику запрошуються діти, віком з 3 років. На інші види спорту з 10 років", - розповів директор Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №2 Сергій Солтик

 

 

khmelnytsky.com