Хмельницька мерія розщедрилася дюжині чиновників на таксі – по 100 тисяч кожному » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Хмельницька мерія розщедрилася дюжині чиновників на таксі – по 100 тисяч кожному--1+

Хмельницька мерія розщедрилася дюжині чиновників на таксі – по 100 тисяч кожному

Наша справжня адреса -

Хмельницький міськвиконком 9 квітня за результатами тендеру уклав угоду з «КП по організації роботи міського пасажирського транспорту» на послуги з перевезення посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету. Вартість угоди склала 1,22 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Упродовж року за кошти міського бюджету 12 посадових осіб мають бути забезпечені окремими легковими автомобілями. Таким чином утримання персонального транспортного засобу для одного чиновника обійдеться в середньому у 102 тис грн. на рік.

Щонайменше три автівки мають бути представницького класу. Для «оперативного вирішення питань при виникненні непередбачуваних ситуацій» передбачене також цілодобове чергування одного автомобіля. Окрім того для обслуговування делегацій, культурних та інших заходів виконкому надаватимуть мікроавтобуси.

За останні п’ять років Хмельницький міськвиконком витратив на послуги з перевезення посадових осіб 4,74 млн грн. Цього року вони обійшлися найдорожче.

Для порівняння: за 1,22 млн грн., які міськвиконком витратить на оренду, можна було б придбати 17 автівок Daewoo Lanos по 70 тис грн., або чотири Toyota Camry по 277 тис грн.

 

nashigroshi.org


АвторFedКоментарів0Переглядів1268