Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Покращення: Хмельницький без гарячої води через борги державиПокращення: Хмельницький без гарячої води через борги держави

Наша справжня адреса -

Покращення: Хмельницький без гарячої води через борги державиКотельні відключили, бо держава не розрахувалася з газовиками. Коли з"явиться гаряча вода - невідомо.

«Хмельницькгаз» за дорученням Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» 19 квітня повністю відключив і опломбував всі котельні міста від газопостачання.

Міський голова Сергій Мельник звернувся  до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Кабінету Міністрів України з телеграмою, в якій йдеться:

- Комунальні підприємства міста Хмельницького “Теплокомуненерго” і “Південно-Західні теплові мережі” заборгували НАК “Нафтогаз України” станом на 19 квітня 2013 року 60 млн. грн., в той час з державного бюджету не відшкодовано різниці в тарифах 53,5 млн. грн., не відшкодовані пільги і субсидії 6,8 млн. грн. і заборгованість установ, що фінансуються з державного бюджету, за опалення складає 5,2 млн. грн.

Безпідставне відключення від газопостачання котелень міста створило соціальну напругу та викликало масове обурення мешканців міста через відсутність гарячої води.

На підставі вищевикладеного, прошу Вас дати доручення НАК “Нафтогаз України” відновити газопостачання котелень міста”.

Аналогічну ситуацію Хмельницький пережив восени. Тоді, у вересні, місто було без води місяць.

 

http://vsim.ua/


АвторFedКоментарів0Переглядів1500