Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » «Надзвичайники» вкотре попереджають: спалювати листя забороняється!«Надзвичайники» вкотре попереджають: спалювати листя забороняється!

Наша справжня адреса -

«Надзвичайники» вкотре попереджають: спалювати листя забороняється!Державна служба надзвичайних ситуації України у м. Хмельницькому стурбоване ситуацією зі спалюванням сухої трави.

 

Нерідко такі пожежі призводять до пожеж розташованих поруч будівель, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісових насаджень та торфовищ, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки. Спільно з працівниками відділу з питань екології та раціонального природокористування регулярно організовуються рейди по можливими місцями спалювання, особливо у приватному секторі. Також в управлінні з питань екології та контролю за благоустроєм міста нагадують, що спалювання сухої рослинності або її залишків, регулюється чинним законодавством і допускається лише в разі господарської необхідності та за обов’язковим погодженням з місцевими органами Міністерства охорони навколишнього природного середовища. А от самовільність карається у вигляді штрафів: для громадян — від 170 до 340 грн.; на посадових осіб — від 850 до 1190 грн.

ДСНС України у Хмельницькій області звертається до всіх громадян з суворим застереженням

Шановні громадяни, будьте дуже обережними з вогнем у межах будь-якої природної території. Щоб ваша необережність не стала причиною лісової пожежі, виконуйте такі правила: Ніколи не підпалюйте суху траву на галявинах у лісі. Якщо ви побачите, як це роблять інші, зупиніть їх і поясніть, чим небезпечне спалювання трави. Перш ніж розпалити багаття, згребіть лісову підстилку з місця, де буде вогнище, і навколо нього в радіусі одного метра прокопайте рівець такожпереконайтесь, що вогнище розташовується на піску або глині. Перед тим як піти, залийте багаття водою. Після цього розгребіть золу і переконайтеся, що під нею не збереглося тліючих вуглин. Не йдіть від залитого багаття, поки від нього йде дим або пара. Про те, чим заливати багаття, подбайте заздалегідь. Ніколи не кидайте непогашені сірники або цигарки. Пояснюйте друзям і знайомим, що їхня необережність може стати причиною пожежі.

 Прес-служба ДСНС України у м. Хмельницькому

 

ye.ua


АвторFedКоментарів0Переглядів1286