Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » У Кам’янці-Подільському презентували пам’ятник туристуУ Кам’янці-Подільському презентували пам’ятник туристу

Наша справжня адреса -

У Кам’янці-Подільському презентували пам’ятник туристуУ Кам’янці-Подільському презентували пам’ятник туристу під час відкриття туристичного сезону-2013.

Як пише місцеве видання “Вже інфо”, чоловіча скульптура висотою 2 метри 5 см встановлена на площі Польський ринок поблизу міської Ратуші.


 

Пам’ятник зроблений з чорного заліза, проте згодом через природні властивості він невдовзі змінить свій колір.

Авторами нової скульптури виступили знані в Кам’янці митці – скульптор Сергій Кляпетура та художник по металу Сергій Кліщ.

Художники розповіли, що подільський турист – це збірний образ, який постав у їхній уяві, на когось конкретного не орієнтувалися. Ймовірно, він не українець, а приїхав з Польщі.

Багатьох цікавило, чому чоловік такий худий, на що Сергій Кляпетура відповів: «Він багато ходить пішки, зайва вага заважала б йому подорожувати».

Щодо міцності «туриста», то за умови, що до справи не візьмуться «варвари», він простоїть щонайменше 30-40 років, бо викуваний із міцного заліза.


Фото: Вже інфо

Текст: http://ngp-ua.info/2013/04/4955


АвторFedКоментарів0Переглядів1498