Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини Хмельниччини » Про доходи та витрати населення Хмельницької області за 2012 рікПро доходи та витрати населення Хмельницької області за 2012 рік

Наша справжня адреса -

Одним із основних показників життєвого рівня населення є доходи. За попередніми даними номінальні доходи населення області за 2012р. порівняно з 2011р. збільшилися на 10,0% і становили 34,5 млрд.грн.  


  Наявний доход, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг, збільшився на 7,9%, а реальний наявний, визначений з урахуванням цінового фактора, – на 7,7%. Наявний доход у розрахунку на одну особу становив 20,3 тис.грн., що менше від середнього значення по Україні на 15,1% та у 2,4 раза – від найвищого рівня наявного доходу в розрахунку на одну особу серед регіонів України в м.Києві.

Основною складовою доходів населення області є заробітна плата, проте її питома вага становить лише 32,9% доходу. Вагомими залишаються соціальні допомоги, які становлять 23,7%; прибуток, який отримують фізичні особи від результатів своєї виробничої діяльності, займає 20,9% в доходах громадян області.

На придбання товарів та оплату послуг населення витрачає 81,8% своїх доходів. Це означає, що більшість жителів області не мають змоги робити заощадження та використовувати кошти на інші потреби.

 

http://moyagazeta.com/


АвторFedКоментарів0Переглядів1679