Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті-12+

 

 

ТОВ "Премія "Диво-Дитина" разом з народним артистом України Віктором Шпортько започаткували проведення щорічної Всеукраїнської премії "Диво-Дитина".

Проведення зазначеної премії було підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України, а також Київською міською державною адміністрацією.

Читати повну версію публікації ''Всеукраїнська дитяча премія “ДИВО-ДИТИНА”''

Феєрверки, петарди, ракети та інші вибухові «іграшки» завжди притягували до себе увагу не тільки дітвори, а й дорослих. Але з кожним роком збільшується кількість людей, що отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки, різні травми. Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного та безграмотного користування піротехнічними виробами.

Читати повну версію публікації ''ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРИ КОРИСТУВАННІ ПІРОТЕХНІЧНИМИ ЗАСОБАМИ''

Проведення Новорічних та Різдвяних свят було і залишається урочистим та одним з масових заходів, де одночасно в ході його святкування перебуває велика кількість людей, зокрема дітей.

З настанням холодів та проведенням Новорічних свят стрімко збільшується кількість пожеж, які трапляються із-за активного користування електрообігрівачами, несправними гірляндами, запалюванням свічок, використання піротехнічних засобів, бенгальських вогнів, поводження з відкритим вогнем в приміщеннях, тощо.

Читати повну версію публікації ''Щоб Новорічні та Різдвяні свята пройшли безпечно''

Хоча у Красилівському районі й не оголошено «Тиждень добровільної здачі крові» для військових на Сході України, сьогодні рятувальники 14 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області стали донорами крові для військовослужбовців, котрі постраждали під час проведення антитерористичної операції на сході країни. Своєю кров’ю поділилось 10 працівників підрозділу, а саме:

Рятувальники здали кров постраждалим бійцям АТО
Читати повну версію публікації ''Рятувальники здали кров постраждалим бійцям АТО''

З приходом холодної пори року гостро постає питання стосовно дотримання правил поведінки на водних об’єктах в зимовий період.

 

На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей: насамперед, рибалок, просто дорослих та дітей. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.

 

Читати повну версію публікації ''Про небезпеку перебування на льоду''

Щороку перед зимовими та літніми канікулами у школах та дитячих садочках співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області традиційно проводять Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Цьогоріч захід припав на 10-14 листопада. Рятувальники або ж самі приїздять до дітей у навчальні заклади, або ж запрошують до себе у гості, та у цікавій і змістовній формі навчають дітей знанням і навичкам безпечної поведінки.

У навчальних закладах триває Тиждень знань із основ безпеки життєдіяльності
Читати повну версію публікації ''У навчальних закладах триває Тиждень знань із основ безпеки життєдіяльності''

 

     Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

     За 2013 рік в Україні виникло більше 61 тисячі пожеж, під час яких загинуло 73 дітей, 131 отримали травми та опіки.

     Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

     Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Читати повну версію публікації ''СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ''

     6 листопада о 15:19 на пункт зв’язку 14-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в м. Красилів на вул. 8 березня. До Служби порятунку «101» повідомили мешканці сусіднього домогосподарства.

Рятувальники 14 ДПРЧ евакуювали 4 чоловік під час гасіння пожежі у житловому будинку
Читати повну версію публікації ''Рятувальники 14 ДПРЧ евакуювали 4 чоловік під час гасіння пожежі у житловому будинку''

Правила користування побутовими електроприладами:

-          Купуючи електрообігрівальні прилади, надавайте перевагу офіційним точкам продажу, що мають сертифікати відповідності вимогам пожежної безпеки на ці електроприлади;

Читати повну версію публікації ''Безпека під час поводження з електрикою та правила пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення''

На жаль, у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях. У поточному році на Хмельниччині в житловому секторі сталося понад 500 пожеж. Їх аналіз свідчить, що значна частка займань виникає через порушення правил пожежної безпеки і несправність електрообігрівачів, електропроводки та електропобутових приладів. Варто зазначити, що із настанням холодів громадяни активно починають користуватися електрообігрівачами, але нехтування правилами їх експлуатації може призвести до непоправного.

Читати повну версію публікації ''Правила експлуатації електрообігрівачів та електропобутових приладів''
← Сюди Туди →
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 115