Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН ДОТРИМУВАТИСЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАСРЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН ДОТРИМУВАТИСЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС

Про Красилів4 липня 2014

Наша справжня адреса -

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає населення та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю.

 

 

 

 

Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні. У цей період найменша іскра від сільгоспмашини чи кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння.


Гасіння пожежі у полі вимагає значних матеріальних засобів і людських ресурсів. Вогонь на відкритій території у безвітряну погоду може розповсюджуватися зі швидкістю 1 м/с, а у вітряну – до 10 м/с; водночас висота полум’я тут часто сягає 2 м.


У свою чергу ДСНС України приділяє значну увагу перевірці протипожежного стану об’єктів господарювання, задіяних при збиранні, зберіганні та переробці продукції нового врожаю. Ця робота направлена на навчання населення правилам поводження з вогнем для запобігання виникненню пожеж під час зернозбиральної кампанії, адже більшість пожеж на відкритих територіях у літній період виникає через недбалість.


Також співробітники ДСНС України здійснюють всі можливі планові заходи для запобігання виникненню пожеж, у тому числі практичні навчання із залученням персоналу об’єктів господарювання, задіяних у збиральній кампанії, надають методичні рекомендації щодо правил пожежної безпеки.


Зокрема:

  • 25 червня на базі приватної виробничо-комерційної фірми «Поділля-агропродукт», що у м. Красилів відбулась обласна семінар-нарада щодо забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання урожаю 2014 року. У ній взяли участь представники агропромислового розвитку облдержадміністрації та райдержадміністрацій, керівники хлібоприймальних підприємств, елеваторів та комбікормових заводів, начальники міських та районних секторів, пожежно-рятувальних загонів, частин та постів Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області. 
  •  

    02 липня 2014 року в Красилові голова райдержадміністрації Білевич Сергій Леонідович провів нараду з керівниками та спеціалістами з охорони праці сільськогосподарських підприємств району за участю директорів ХПП, начальника районного сектору ГУ ДСНС.   

 

Красилівський районний сектор 

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області