Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті-19+

Символіка Красилівщини

Наша справжня адреса -

Символіка Красилівщини
Опис великого герба Красилівського району

Герб Красилівського району має в основі закруглений донизу щит, розміром 7:8. Поле щита розділене по вертикалі на дві рівних частини (ліва половина щита – зелена, права – синя). Синій колір – символ краси, м’якості, величі, надії, мирного неба та життєдайної води. Зелений колір символізує простори розлогих зелених луків та полів краю, окрім того це – символ здоров’я і достатку.
В центрі щита – дубовий трилисник з двома жолудями. У давніх слов’ян дуб визнавався за головне, справжнє дерево, самі поняття ,,дерево” і ,,дуб” довгий час були синонімами. Дуб є втіленням міцності, сили і чоловічої краси, що пов’язується в даному гербі з назвою центру Красилівського району – Красилова.
У голові щита – золоте усміхнене сонце, яке є символом життя, багатства, а тут виступає як символ Хмельниччини, в межах якої знаходяться землі Красилівського району.
Щит обрамлено декоративним картушем, що складається із золотих колосків, обвитих синьо-жовтою стрічкою. У нижній частині картуша – стилізоване гроно калини. Над щитом в обрамленні елементів барокового візерунку – золота шестерня і золоте сонце, що виходить із-за щита. Золоті колоски символізують аграрний напрямок господарського комплексу району, а золота шестерня є символом великих промислових підприємств, якими славиться Красилівщина. Гроно калини і синьо-жовта стрічка – національні символи України.Символіка Красилівщини

Опис прапора Красилівського району

Прапор Красилівського району – прямокутне полотнище із співвідношенням сторін 2:3. Прапор поділений по вертикалі на 2 рівних частини: зліва – синього кольору, справа – зеленого кольору. Синій колір – символ миру, краси, спокою. Зелений колір – символ здоров’я і достатку.
В центрі прапора на фоні синього та зеленого кольорів розміщено зображення малого герба району, який виступає символом міцності.
Співвідношення ширини герба до довжини прапора становить 1:3.
Затверджено рішенням 21 сесії районної ради від 28 жовтня 2005 року №4 "Про герб і прапор Красилівського району".
Тегикрасилів, історія

АвторFedКоментарів2Переглядів6154
#1 написав: Fed (13 серпня 2008 14:38)
Фото

Адміністратор
Коментарів: 591
Публікацій: 1818
Все-таки класний у нас герб!


--------------------------
#2 написав: колян (22 лютого 2010 18:44)
Фото

Користувачі
Коментарів: 35
Публікацій: 0

нагадує радянські часи " ні корови ні свині- тільки Ленін на стіні"

Затверджено рішенням 21 сесії районної ради від 28 жовтня 2005 року №4 "Про герб і прапор Красилівського району".---- а затвердити щоб дорогу зробити або хоча б зимою прогортати хіба не можна. Що кому з того герба-- в мене що, має прокинутись національна гордість?