Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Красилівський р-н. Економіко-географічна характеристика. Чатина 1Красилівський р-н. Економіко-географічна характеристика. Чатина 1

Наша справжня адреса -

Розміщення красилівського району, авто- та залізничні дороги.


Площа: 1.181,22 кв.км.
Населення: 61331 чол. (2002 р.)


Красилівський район знаходиться у центральній частині Хмельницької області. На заході межує з Теофіпольським, на південному заході - з Волочиським, на півдні - з Хмельницьким (майже на всьому протязі - по р.Бужок), на сході - з Старокостянтинівським, на півночі - з Ізяславським районами цієї ж області.

Має зручне географічне положення. Через східну частину району прокладена залізнична гілка Гречани-Красилів-Старокостянтинів, а через північно-східну околицю району проходить залізнична гілка Старокостянтинів-Антоніни-Шепетівка. Обидві вони підпорядковуються Південно-Західній залізниці. На цих дорогах - дві залізничні станції та 7 залізничних зупинок. Загальна протяжність залізниць на території району - близько 65 км.

На Красилівщині досить розгалужена мережа автомобільних шляхів (близько 800 км) в т.ч. з твердим покриттям - до 550 км. Серед них - Хмельницький-Старокостянтинів, Хмельницький-Красилів-Антоніни-Ізяслав (і Теофіполь), Хмельницький-Чорний Острів-Антоніни, знову ж з виходом на Ізяслав та Теофіполь і т.д.

Основним джерелом матеріалів даного розділу є книга "Крізь плин віків... Історія Красилівщини."
Автор - О.В.Байдич.
Якщо у Вас є ще якісь відомості - залишайте їх у коментарях!

#1 написав: Mahshad (22 червня 2012 18:09)
Фото

Гости
Коментарів: 0
Публікацій: 0
Glad I've finally found sometihng I agree with!