Помер український поет Ігор Римарук » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Помер український поет Ігор РимарукПомер український поет Ігор Римарук

Наша справжня адреса -

Помер український поет Ігор РимарукВідомий український поет, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Ігор Римарук помер 3 жовтня, на 51-му році життя. Причина смерті письменника поки що не відома, - інформує "Новинар".

Ігор Римарук - автор книг поезії "Висока вода" (1984), "Упродовж снігопаду" (1988), "Нічні голоси" (1991), "Goldener Regen" ("Золотий дощ", 1996, видавництво Brodіna, німецькою та українською мовами), "Діва Обида" (2000, 2002), "Бермудський трикутник" (2007), "Сльоза Богородиці" (2007). Укладач антології нової української поезії "Вісімдесятники" (1990, Эдмонтон).

Його вірші перекладалися багатьма мовами світу, друкувалися в англо-, іспано-, польсько-, російсько-, румуно-, шведсько-, німецькомовних антологіях української поезії.


Цитата: з роділу "НАШІ ЗЕМЛЯКИ"
Народився 4 липня 1958 року в селі М'якоти Ізяславського району в сім'ї вчителів.

В 1962 році батьки переїхали в село Западинці. Тут він навчався в школі і закінчив її у 1974 році із золотою медаллю. З червоним дипломом завершує і факультет журналістики Київського університету ім. Т.Г. Шевченка.

В 1978 році починає друкувати свої твори в журналах "Дніпро", "Жовтень", в "Літературній Україні".

Після закінчення університету працює в редакції газети "Вісті з України", пізніше - редактор видавництва "Молодь", зав. відділом поезії видавництва "Дніпро".

В 1984 році виходить перша збірка поета "Висока вода". Він стає членом Спілки письменників України. За другу збірку "Упродовж снігопаду", що вийшла у 1988 році, стає лауреатом комсомольської премії ім. О. Бойченка.

В 1991 році за збірку "Нічні голоси" удостоєний премії ім. В. Булаєнка.

За збірку "Діва обида" в 2002 році удостоєний Національної Шевченківської премії.

Головний редактор журналу "Сучасність"

АвторFedКоментарів0Переглядів5990