Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті(Д)ЖЕК- потрошитель

Наша справжня адреса -

ЖЕК вимагає гроші

Нещодавно на дверях під’їздів багатоквартирних будинків з’явились оголошення про збільшення плати за житлово-комунальні послуги та їхня детальна роздруківка.

Городянини обурені.

Відносини, що склались між жителями згаданих будинків з одного боку та житлово-експлуатаційною конторою з другого, можна порівняти хіба що з відносинами між котом і собакою. У кожної сторони своя правда: Представники ЖЕКу вважають, що жителі багатоквартирних будинків погано сплачують квартирну оплату. Городяни, чиї будинки обслуговує ЖЕК, в свою чергу вважають , що сплачують квартирну плату вони набагато краще, аніж ЖЕК обслуговує їхні будинки.

То на чиєму ж боці правда?

Вважаємо, що знайти відповідь на це питання можна буде знайти, Якщо кожна із сторін матиме можливість висловити свої думки і аргументи.

Отже. Питання красилівчан, які живуть багатоквартирних будинках:
1. Чи пояснювали вам коли-небудь усно або чи надавали на руки якісь документи , в яких містяться перелік послуг , шо надаються ЖЕКом, за які вас щомісяч6но вимагають грошей?
2. Чи можете ви підтвердити, що щомісячно одержуєте від ЖЕКу повний перелік послуг, за які щомісячно і в повному обсязі повинні платити?
3. Якщо вам доводилось користуватись послугами Красилівської ЖЕК, то коли це було востаннє і чи залишились ви задоволеними наданими вам послугами?
4. Чи не доводилось вам стикатись з погрозами, шантажем зі сторони представників ЖЕКу, що разі вашої відмови платити квартирну плату за підвищеними тарифами ЖЕК не буде надавати вам довідки (на субсидію, про скалад сім`ї і т. д.) , або не буде звіряти якісь потрібні вам документи?

Питання до представників Красилівської житлово-експлуатаційної контори:
1. Наскільки великою є частка злісних неплатників серед власників квартир, які перебувають на обсугоувані ЖЕКу?
2. Чи надає ЖЕК послуги краще жителям тих будинків, які краще платять або ж підходи до обслуговування залишаються для всіх однаковими?
3. Чи існують можливості зниження квартирної плати жителям тих будинків , які власними силами і за власні гроші виконують ті роботи які повинна виконувати житлово-експлуатаційна контора?
4. Чи розробляє житлово-експлуатаційна контора графіки ремонтів під`їздів ,дахів будинків, графіки інших робіт які повинні виконуватись за рахунок ЖЕКу? Якщо такі графіки розробляються то чи доводяться до відома жителів будинків? І чи додержується ЖЕК цих графіків робіт?
5. В чому полягає відповідальність ЖЕКу , якщо послуги квартиронаймачам не надаються або ж ці послуги неналежної якості?


Представникам ЖЕКу і жителям багатоквартирниж будинків варто було б зустрітись і обговорити ці важливі питання, щоб у Новий рік не забирати із собою старі проблеми…

Голос Громади

АвторMaksimumКоментарів7Переглядів3278
#1 написав: Stal (14 грудня 2009 16:25)
Фото

Користувачі
Коментарів: 34
Публікацій: 0
Ну як завжди в цій дибільный державі - як тільки Новий рік то якесь підвищення тарифів і цін і як завжди абсолютно не обгруноване
#2 написав: AkYLA (14 грудня 2009 16:26)
Фото

Журналісти
Коментарів: 1135
Публікацій: 1
 recourseмда..ше цього нехватаэ до повного щастя 


--------------------------
#3 написав: Maksimum (14 грудня 2009 16:27)
Фото

Журналісти
Коментарів: 117
Публікацій: 22
це, а шо буде наступним?
#4 написав: EXTASYS (14 грудня 2009 16:55)
Фото

Користувачі
Коментарів: 30
Публікацій: 0
Можливо питання в іншому-чи взагалі ЖЕК щось роботь?Прибудинкова територія засипана сміттям (вул.Грушевського 84-84а),підїзди погано освітлені,в них не робили ремонту з моненту їх здачі в експлуатацію (початок 90-х).Перериті підїздні дороги,понищені поребрики і бордюри.Ми живемо в самому центрі,але на окраїнах міста значно чистіше та охайніше. recourse
#5 написав: нано (31 грудня 2009 19:10)
Фото

Гости
Коментарів: 0
Публікацій: 0
в принципі тема цікава, але нецікаво обговорюємо. так як я знаю тому що цікавився - є у них в Жеку багато документів в доказ того, що планують, що зробили. Забув як називаються ті папки по кожному будинку, але там у них є багато інформації і підхід цікавий і тариф у красилові по кожному будинку ще з 2006 року.Теща живе у Волочиську там такого не має, тай ремонти вони роблять тут класні в тих підїздах де стопрцентово сплочено і двері металеві ставлять. раніше за гроші ЖЕК. а  тепер дорого то за гроші людей і то добре. А платити треба а потім питати, я так і  думаю. Я живу тоже в центрі, то ж не жек винен , що сміття під Грушевського 84 і 84а, а базар. В принципі там зараз тьотка непогана керує інформації є багато та туди йти треба і питати, а не догадуватися, що у нас все так погано. А в дворах коли світилося ? а вона зробила, дитячі майданчики трохи оживили подоварювали качелі їхже не було, жіночки тоже зараз набагато краще прибирають, а будемо платити то в підїздах будуть прибирати, миж за кожну послугу зараз маємо подумати хочемо ми її чи ні , вони не навязують. Та наш народ нецікавився і тими слуханнями, які жек проводив біля кожного будинку. а потім кричать ми нічого не знаємо. я знаю одне в жеку зараз можна про все взнати аби хотів да і чув та тьотка всіх алкоголіків повиганяла, знайомий розказував, вона їх там добре полікувала а хто не хотів лікуватися повиганяла.
#6 написав: zumer (3 січня 2010 10:36)
Фото

Гости
Коментарів: 0
Публікацій: 0

привіт, так я і сам був на тих слуханнях по ЖЕК, вони приходили з документами. Це пропозиції по послугах і щоб ми вибирали. Так що не в кожному випадку має подорожчати, якщо беремося самі будинком щось робити, то дешевше платити, а ні то давайте обєднання - це тобто самі берем на обслуговування свій будинок, відкриваємо рахунок в банку і визначаємося за плату , яка вона буде. Це тоже непогано, але ніхто не хоче брати на себе і так воно - на одних налітаємо що нічого не робите і самі не хочемо щось робити. Мені ще десь у 2007 році дали бумагу де перераховані послуги і скільки коштують - це додаток до договору. Наш будинок подав заяву де ми самі обрали , що хочемо і вже рік десь за багато чого не платимо. так що я думаю , що у нас ще непогано, але хочеться щоб надавали всі послуги і дешевше, а то підїзди ми не замовляли прибирати і самі не прибираємо, гадюшники поробили з свого житла. Чув міська рада малаб давати на то трохи гроші, не знаю чи дають. А давайте адміністрація запросіть сюди керівництво ЖЕК, хай нам трохи дадуть відповіді на наші питання !привіт, так я і сам був на тих слуханнях по ЖЕК, вони приходили з документами. Це пропозиції по послугах і щоб ми вибирали. Так що не в кожному випадку має подорожчати, якщо беремося самі будинком щось робити, то дешевше платити, а ні то давайте обєднання - це тобто самі берем на обслуговування свій будинок, відкриваємо рахунок в банку і визначаємося за плату , яка вона буде. Це тоже непогано, але ніхто не хоче брати на себе і так воно - на одних налітаємо що нічого не робите і самі не хочемо щось робити. Мені ще десь у 2007 році дали бумагу де перераховані послуги і скільки коштують - це додаток до договору. Наш будинок подав заяву де ми самі обрали , що хочемо і вже рік десь за багато чого не платимо. так що я думаю , що у нас ще непогано, але хочеться щоб надавали всі послуги і дешевше, а то підїзди ми не замовляли прибирати і самі не прибираємо, гадюшники поробили з свого житла. Чув міська рада малаб давати на то трохи гроші, не знаю чи дають. А давайте адміністрація запросіть сюди керівництво ЖЕК, хай нам трохи дадуть відповіді на наші питання !

#7 написав: TOMA (3 березня 2010 19:01)
Фото

Гости
Коментарів: 0
Публікацій: 0
по любому в ЖЕК платимо за себе і того парня. Їм головне давати зарплату і податки , а на все решту , як завжди не хватає у них, може послати їх десь інде заробляти !!