Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Звернення міського голови до жителів міста--5+

Звернення міського голови до жителів міста

Наша справжня адреса -

офіційний сайт Красилівської міської ради - Міський голова
Сьогодні я звертаюсь до Вас, шановні красилівчани, із закликом і проханням – навести приклад шани та любові до рідного міста. Напередодні Великодня, за доброю традицією наших предків, ми маємо зробити наш Красилів охайним та чистим. Після зими жодна комунальна служба не в змозі впоратись із тією кількістю пляшок, паперу та іншого бруду, який, на жаль, ми лишаємо після себе. Особливо страждають береги наших ставків та міський парк.

Я звертаюсь, до Вас як до небайдужих людей. Бо дуже важко навести порядок у місті байдужих людей. Та я знаю, що ми, красилівчани, - зовсім інші.

Я закликаю Вас вийти на вулиці. Але не для того, щоб мітингувати, а для того, щоб навести порядок на кожній вулиці, у кожному дворі, біля кожного під’їзду. Якщо кожен із нас прибере хоча б одного папірця, то в місті стане як мінімум на 15 тисяч папірців менше.

Запрошую всіх красилівчан долучитися до весняного прибирання та робіт з благоустрою територій, починаючи із сьогоднішнього дня і по 3 квітня 2010 року.

Ми повинні вийти всі разом: комунальні підприємства міста, обєднання власників житлових організацій, трудові колективи, громадські організації та всі красилівчани!

Лише разом ми зможемо повернути Красилову славу культурного центру і зустріти весняні свята в охайному і чистому місті.

Ми зробимо це, бо ми не байдужі!АвторFedКоментарів0Переглядів2028