Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » У 81населений пункт району подано газУ 81населений пункт району подано газ

Наша справжня адреса -

Голова районної ради Оцалюк А. В. взяв участь у святі з нагоди запалення газу у віддаленому селі Ледянка. Він розповів ледянцям про втілення в життя районної програми будівництва газових мереж та подякував усім, хто сприяв газифікації с. Ледянки, а також вручив грамоту районної ради та РДА голові ініціативної групи села В.М.Ковальчуку. На святі виступили: сільський голова В. П. Чорнобай, директор Федорівської ЗОШ І–ІІІ ст. М.Г.Михальчук, вчителька М.О.Байдич, які щиро подякували за здійснення мрій ледянців усім, хто доклав для цього зусиль.

У 81населений пункт району подано газ


На будівництво підвідного газопроводу протяжністю 1,6 км до села ВАТ «Хмельницькгаз» було виділено 110тис.грн., будували газопровід працівники Красилівської філії ВАТ «Хмельницькгаз», за що їм велика подяка.

У 81населений пункт району подано газ


Керівник агроформування Г.В.Терлецька щиро привітала сельчан із радісною подією. Незважаючи на труднощі, правління СК виділило 200 тис.грн. на будівництво розподільчих мереж. Галина Василівна підкреслила, що надалі господарство буде робити все можливе аби спільно з сільською радою перевести на газове опалення заклади соціальної сфери села.

У 81населений пункт району подано газ


Директор місцевого СБК І.М.Михальчук привітав учасників свята і подарував гарну пісню від вдячних жителів Г.В.Терлецькій.
Сільський голова В. Чорнобай вручив грамоти та подяки сільської ради Г.В.Терлецькій, К.М.Цюпі, О.А.Захарчуку, С.П.Лисенко за активну громадську позицію в справі газифікації села.

У 81населений пункт району подано газ


Головний інженер Красилівської філії ВАТ «Хмельницькгаз» В.І.Соколик привітав жителів зі святом і попросив бути обережними у користуванні газом.
Голова районної ради А.В.Оцалюк, сільський голова В.П.Чорнобай, голова правління СК Г.В.Терлецька з найменшими жителями села запалили символічний голубий факел.

У 81населений пункт району подано газ


Настоятель місцевого православного храму отець Василій освятив газові мережі і побажав парафіянам добра, миру, благополуччя.
Учасники художньої самодіяльності РБК та духовий оркестр РБК подарували жителям села задушевні пісні, гарні мелодії, гумор.

Інформує Красилівська районна рада
krasylivrada.km.ua

АвторFedКоментарів0Переглядів1801