8 жовтня 2010 року у районному ресурсному центрі громад відбулося навчання керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » 8 жовтня 2010 року у районному ресурсному центрі громад відбулося навчання керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району8 жовтня 2010 року у районному ресурсному центрі громад відбулося навчання керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району

Наша справжня адреса -

8 жовтня 2010 року у районному ресурсному центрі громад відбулося навчання керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району щодо участі в оголошеному Міжнародним Фондом “Відродження” конкурсі «Відкриття додаткових груп для дітей 5-річного віку при дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах». Перед керівниками виступила заступник голови районної ради Якушева Л. С., яка наголосила на тому, що суттєве поліпшення умов навчання та виховання дітей в районі неможливе без активізації місцевих громад, створення об’єднань громадян, громадських організацій, залучення в проектний спосіб коштів міжнародних організацій та діючих фондів в Україні, оскільки бюджетне фінансування освітньої галузі вкрай обмежене. Вона навела як позитивні приклади роботу в цьому напрямку колективів шкіл та громад сіл Корчівка, Ледянка, Заслучне та ін.

За допомогою інтерактивного навчального комплексу, придбаного в рамках реалізації проекту районної ради “Електронне врядування – на службу громаді”, учасників навчання було ознайомлено з сайтами міжнародних та українських організацій, через які оголошуються різноманітні проекти та конкурси; аплікаційною формою вищеназваного конкурсу, а також вимогами щодо подання власних проектів на цей та інші конкурси.

Керівники навчальних закладів отримали методичні матеріали щодо створення громадських організацій та проведення оголошеного Міжнародним Фондом “Відродження” конкурсу з підтримки дошкільного навчання.


АвторFedКоментарів0Переглядів1661