Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Красилівському професійному ліцею – 40 років!-17+

Красилівському професійному ліцею – 40 років!

Наша справжня адреса -

Вже сорок років на території Красилівського району творить свою історію Державний професійно-технічний навчальний заклад «Красилівський професійний ліцей».

Проведемо невеликий екскурс в історію.

1970 рік – створено Красилівське технічне училище №2, на базі якого готувалися кваліфіковані робітники для Міністерства авіаційної промисловості. Тут здобували спеціальність 300 учнів.

Рік 1984 – технічне училище №2 стає середнім професійно – технічним училищем №12. Учні СПТУ №12 були переможцями республіканських олімпіад, а їх роботи були представлені на Виставці досягнень народного господарства в Москві.

1987 рік – помітний спад промислового виробництва, зупинка основних підприємств–замовників робітничих кадрів призвели до значного зниження виробництва та скорочення закладів професійно-технічної сфери. Красилівське СПТУ №12 реорганізовано у Старокостянтинівського професійно-технічного училища №1.

1 квітня 2005 року. Красилівську філію Старокостянтинівського професійного ліцею реорганізовано у Державний професійно-технічний навчальний заклад «Красилівський професійний ліцей».

Сьогодні Державний професійно-технічний навчальний заклад «Красилівський професійний ліцей» – це потужний навчальний заклад із сучасною матеріально-технічною базою, в якому навчаються 382 учні та працює 55 працівників.

У 2008 році Красилівський професійний ліцей ввійшов у 100 найкращих професійно-технічних навчальних закладів України.

За останні 5 років у навчальному закладі створено навчально-матеріальну базу для підготовки кваліфікованих робітників із таких професій: «Кухар; кондитер», «Кухар», «Слюсар-ремонтик; слюсар з ремонту автомобілів», «Маляр», «Муляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Перукар», «Соціальний робітник», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Оператор заправних станцій».

У ліцеї створено учнівське самоврядування, яке займається питанням покращення навчальної дисципліни, відповідає за проведення культурно-масових заходів, пропагує здоровий спосіб життя.

Особлива увага в ліцеї приділяється соціальному захисту дітей-сиріт та дітей із числа вразливих верств населення.

Справжньою гордістю ліцею є його випускники. Гарні відгуки про них лунають не лише на території Красилівського району, а й далеко за межами Хмельницької області.

Найцінніше, що є в ліцеї – це кадровий потенціал, який творив, творить і буде творити історію нашого навчального закладу.

Навчальний заклад завжди готовий до тісної співпраці з органами місцевої та виконавчої влади, підприємствами, організаціями, установами, приватними підприємцями.

Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!krasylivrada.km.ua
Директор Красилівського
ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей»

Л. Маланчак

АвторFedКоментарів0Переглядів6850
новогодние сувениры коллегам подарок гостям на свадьбе confit.com.ua подарки для коллег предварительный усилитель чехол для айфон se недорого чехол на айфон se Продаем облучатели бактерицидные ультрафиолетовая и бактерицидная лампа, большой ассортимент