Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Красилівському професійному ліцею – 40 років!-17+

Красилівському професійному ліцею – 40 років!

Наша справжня адреса -

Вже сорок років на території Красилівського району творить свою історію Державний професійно-технічний навчальний заклад «Красилівський професійний ліцей».

Проведемо невеликий екскурс в історію.

1970 рік – створено Красилівське технічне училище №2, на базі якого готувалися кваліфіковані робітники для Міністерства авіаційної промисловості. Тут здобували спеціальність 300 учнів.

Рік 1984 – технічне училище №2 стає середнім професійно – технічним училищем №12. Учні СПТУ №12 були переможцями республіканських олімпіад, а їх роботи були представлені на Виставці досягнень народного господарства в Москві.

1987 рік – помітний спад промислового виробництва, зупинка основних підприємств–замовників робітничих кадрів призвели до значного зниження виробництва та скорочення закладів професійно-технічної сфери. Красилівське СПТУ №12 реорганізовано у Старокостянтинівського професійно-технічного училища №1.

1 квітня 2005 року. Красилівську філію Старокостянтинівського професійного ліцею реорганізовано у Державний професійно-технічний навчальний заклад «Красилівський професійний ліцей».

Сьогодні Державний професійно-технічний навчальний заклад «Красилівський професійний ліцей» – це потужний навчальний заклад із сучасною матеріально-технічною базою, в якому навчаються 382 учні та працює 55 працівників.

У 2008 році Красилівський професійний ліцей ввійшов у 100 найкращих професійно-технічних навчальних закладів України.

За останні 5 років у навчальному закладі створено навчально-матеріальну базу для підготовки кваліфікованих робітників із таких професій: «Кухар; кондитер», «Кухар», «Слюсар-ремонтик; слюсар з ремонту автомобілів», «Маляр», «Муляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Перукар», «Соціальний робітник», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Оператор заправних станцій».

У ліцеї створено учнівське самоврядування, яке займається питанням покращення навчальної дисципліни, відповідає за проведення культурно-масових заходів, пропагує здоровий спосіб життя.

Особлива увага в ліцеї приділяється соціальному захисту дітей-сиріт та дітей із числа вразливих верств населення.

Справжньою гордістю ліцею є його випускники. Гарні відгуки про них лунають не лише на території Красилівського району, а й далеко за межами Хмельницької області.

Найцінніше, що є в ліцеї – це кадровий потенціал, який творив, творить і буде творити історію нашого навчального закладу.

Навчальний заклад завжди готовий до тісної співпраці з органами місцевої та виконавчої влади, підприємствами, організаціями, установами, приватними підприємцями.

Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!


Красилівському професійному ліцею – 40 років!krasylivrada.km.ua
Директор Красилівського
ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей»

Л. Маланчак

АвторFedКоментарів0Переглядів7579
новогодние сувениры коллегам подарок гостям на свадьбе confit.com.ua подарки для коллег Продаем облучатели бактерицидные ультрафиолетовая и бактерицидная лампа, большой ассортимент