Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Вітання з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим (від іменні районної ради)Вітання з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим (від іменні районної ради)

Наша справжня адреса -

Від імені районної ради прийміть найщиріші вітання з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята принесуть у кожен дім душевне тепло і добро, мир, достаток і впевненість у завтрашньому дні.

Хай новий рік обдаровує щастям, здоров`ям, принесе із собою нові звершення і перемоги, а з першою колядкою увійдуть у ваші серця радість та любов.

В новому році керівництво країни ставить перед нами важливі та амбітні завдання щодо реформування галузей економіки та соціальної сфери, модернізації країни, щоб зробити її сучасною, конкурентоздатною і динамічною. Незважаючи на труднощі сьогодення, ми будемо докладати всіх зусиль, щоб наша рідна Красилівщина потужно розвивалась, адже ми маємо великий потенціал, а найголовніше працьовитих людей, міцні громади, які готові щоденними справами змінювати на краще свої населенні пункти. Глибоко переконаний, що разом ми подолаємо всі негаразди і виклики часу.

Тож нехай святкова дорога, яку стелять новорічні свята, буде багатою та щедрою для нашого краю і всієї України, благодатною і щасливою для кожної української родини.
З Новим роком! З Різдвом Христовим!


krasylivrada.km.ua

З повагою
голова районної ради
В.Ходак

АвторFedКоментарів0Переглядів3140