Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядуванняУрочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

Наша справжня адреса -

7 грудня 2011 року у районному будинку культури було проведено урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування, у ході яких із вітальними словами виступили голова районної ради В.Ходак, перший заступник голови райдержадміністрації В.Давидюк, міський голова Н. Островська.

В.Ходак та В.Давидюк вручили 19 кращим депутатам місцевих рад, посадовим особам та ветеранам органів місцевого самоврядування Грамоти і Подяки та цінні подарунки обласної ради, облдержадміністрації, Грамоти і Подяки та цінні подарунки районної ради і райдержадміністрації, Грамоти обласної і районної профспілкових організацій працівників державних установ.

Міський голова Н. Островська привітала посадових осіб, ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів, представників громадськості із Днем місцевого самоврядування та нагородила Почесними грамотами виконавчого комітету Красилівської міської депутатів місцевих рад, посадових особам та ветеранів органів місцевого самоврядування, а саме:
- депутата міської ради Галиша Миколу Івановича, за активну участь у вирішенні життєво важливих завдань територіальної громади міста, відповідальність, добросовісне відношення до виконання депутатських обов’язків.

- депутата міської ради Крафта Олександар Васильовича, за активну участь у вирішенні життєво важливих завдань територіальної громади міста, відповідальність, добросовісне відношення до виконання депутатських обов’язків.

- члена виконавчого комітету міської ради Рябчука Володимира Степановича, за особисту участь у вирішенні життєво важливих завдань мешканців міста, компетентність, активну громадську позицію.

- начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацького Володимира Володимировича, за сумлінну працю, ініціативність, старанність, відповідальне відношення до виконання посадових обов’язків.

- спеціаліста першої категорії апарату виконавчого комітету міської ради Романюк Тетяну Миколаївну, за сумлінну працю, ініціативність, старанність, відповідальне відношення до виконання посадових обов’язків.

- секретаря міської ради другого скликання Бакалець Віру Марківну за сумлінну працю, віддану на служіння територіальної громади міста Красилів.


Також присутніх привітали депутат районної ради З.Балюк, Малоклітнянський сільський голова Т.Агафонова, секретар Дружненської сільської ради О.Горін, голова ГО "Фортуна" П.Панасюк, ветеран місцевого самоврядування В.Гринчук.

По закінченню привітання та нагородження кращих посадових осіб, ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та представників громадськості для присутніх було організовано святковий концерт.

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування


Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування


Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування


Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування


Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування


Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування


Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядуванняЗа матеріалами krasyliv.org.ua та krasylivrada.km.ua

АвторFedКоментарів0Переглядів3057