Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Про підсумки роботи Красилівської МДПІ за 2011 рік та завдання із забезпечення виконання розрахункової бази зі збору платежів до бюджетів усіх рівнівПро підсумки роботи Красилівської МДПІ за 2011 рік та завдання із забезпечення виконання розрахункової бази зі збору платежів до бюджетів усіх рівнів

Наша справжня адреса -

9 лютого 2012р.відбулась підсумкова нарада Красилівської МДПІ за участю представника ДПС у Хмельницькій області Асеєва О.Л., який наголосив на дотриманні органами податкової служби України основних пріоритетних напрямків роботи в 2012 році. , які були оголошені головою державної податкової служби Олександром Вікторовичем Клименко на підсумковій колегії ДПС України 27 січня 2012р.:

1. Удосконалення системи адміністрування податків і зборів. Запровадження електронних сервісів обслуговування платників податків та нових моделей податкового супроводження великих та бюджетоформуючих платників податків.
2. Сприяння росту економіки, створенню рівних конкурентних умов, стимулюванню інвестиційного клімату. Неупереджене, справедливе (стосовно усіх платників) застосування чинного законодавства, унеможливлення корупційних проявів.
3. Забезпечення стабільного та ритмічного наповнення бюджетів усіх рівнів.
4. Ініціювання удосконалення законодавчих змін здійснювати у тісному діалозі з бізнесом і громадськістю, знаходити паритет інтересів держави і підприємців.
5. Підвищення податкової культури і її пропаганда серед усіх учасників податкового процесу.


Стратегічні напрямки роботи носять комплексний та взаємопов’язаний характер. Для їх забезпечення необхідна спільна і злагоджена дія усіх структурних підрозділів на всіх рівнях.

На наявність злагоджених та взаємопов’язаних дій всіх структурних підрозділів Красилівської МДПІ свідчать позитивні результати нашої роботи в 2011 році, про що у своїй доповіді відмітив Голова комісії з проведення реорганізації Красилівської МДПІ О.С.Шишин.

За 2011 рік Красилівською МДПІ ( Красилівський і Теофіпольський райони) забезпечено надходжень 164,8 млн. грн. податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Темп росту до відповідного періоду минулого року становить 122,8 %.

Надходження до загального фонду Державного бюджету забезпечено в розмірі 85,8 млн. грн. Темп росту до відповідного періоду минулого року становить 124,4 %.

В розрізі податків до державного бюджету за 2011 рік забезпечено виконання планової нормативної бази по:
- податку на прибуток на 108,5 відс., виконання становить 16,2 млн.грн., додатково забезпечено надходження по податку на прибуток в сумі 1083,8 тис.грн, темп росту до відповідного періоду минулого року становить 114,4 відсотка.
- податку на додану вартість виконання становить 119,8 відс., надходження становлять 31,5 млн.грн., додатково забезпечено надходження в сумі 5,1 млн.грн. Темп росту до минулого року 133,7 відсотків.

За 2011рік Красилівською МДПІ (Красилівський і Теофіпольський райони ) забезпечено виконання розрахункової бази ДПА України щодо надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів в сумі 77,4 млн.грн., виконання прогнозних завдань становить 114,3 відсотка, темп росту до відповідного періоду минулого року становить 121,6 відсотка. Додатково надійшло 9,7 млн.грн.

В розрізі податків за 2011 рік забезпечено виконання планової нормативної бази по:
- податку на доходи фізичних осіб в сумі 60,7 млн.грн. виконання становить 111 відсотків , темп росту до відповідного періоду минулого року 122,3 відсотка; додатково надійшло 6,0 млн.грн.
- по платі за землю в сумі 8,15 млн грн., або 117,6 відсотка, темп росту до відповідного періоду минулого року 117,9 відсотка; додатково надійшло 1,25 млн.грн.

У січні 2012 року Красилівською МДПІ (Красилівський і Теофіпольський райони ) було забезпечено виконання розрахункової бази загального фонду Державного бюджету в розмірі 4324,5 тис.грн.

У січні забезпечено виконання:
- податку на прибуток – на 100,1%, при завданні 500 тис.грн., факт 500,6 тис.грн., додатково надійшло 0,6 тис.грн.
- податку на додану вартість- на 102,7 %, при завдані 2250 тис.грн., факт 2309,8 тис.грн., додатково надійшло 59,8 тис.грн.

У лютому 2012 року очікується не менш напружене завдання щодо забезпечення надходжень до державного бюджету у розмірі 6973,5 тис.грн. Очікується виконання доведених завдань.

На нараді також виступили заступник Голови з проведення реорганізації –начальник Теофіпольського відділення— В.С.Грицаюк, застуники Голови з проведення реорганізації Красилівської МДПІ — Г.С.Кравець, Ю.О.Нахілко, С.Б.Семенюк

ГДПІ з питань забезпечення
доступу до публічної інформації,
масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян

АвторFedКоментарів0Переглядів1608