Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » На Хмельниччині агропідприємство відмило більше 120 тисяч гривеньНа Хмельниччині агропідприємство відмило більше 120 тисяч гривень

Наша справжня адреса -

 

     За фіктивними документами агропідприємство «нагріло» державу більш як на 120 тисяч гривень.

     Прокурор Красилівського району порушив кримінальну справу стосовно головного бухгалтера одного з товариств з обмеженою відповідальністю за зловживання службовим становищем та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України. - повідомляють в прес-службі прокуратури Хмельницької області.

     Як встановлено прокуратурою, головний бухгалтер сільгосппідприємства склала фіктивну довідку про те, що заборгованість ТОВ зі сплати податку з доходів фізичних осіб становить 3570 грн., хоча в дійсності сума боргу з терміном понад шість місяців становила більше 207 тис. грн.. На підставі підробних документів зазначене ТОВ отримало понад 121 тис. грн. бюджетних коштів на підтримку агропідприємств через механізм здешевлення кредитів. Слідство у справі провадить прокуратура Красилівського району. 

 

 ye.ua

 


АвторFedКоментарів0Переглядів1606