Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Продовжується погодження меж міста КрасилівПродовжується погодження меж міста Красилів

Наша справжня адреса -

Продовжується погодження меж міста Красилів

     З метою чіткого визначення меж міста, Красилівська міська рада зверталася до сусідніх сільських рад з метою винесення на пленарні засідання їх сільських рад питання про погодження меж міста Красилів. Так, три сільських ради (Заставківська, Дружненська та Яворовецька) вже погодили межі міста Красилів. Залишаються не погодженими лише межі між містом Красилів та Щиборівською сільською радою.
     На сесії Щиборівської сільської ради, що відбулася 11 травня 2012 року, розглядалося питання погодження меж міста Красилів. На сесії були присутні Красилівський міський голова Н.Островська, заступник голови Красилівської районної ради Л.Якушева, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів О.Білоус, депутат Красилівськї міської ради С.Дунець, працівники апарату виконавчого комітету Красилівської міської ради, представники громади села та інші. За результатами розгляду питання погодження меж міста Красилів було створено робочу групу для вивчення даного питання та підготовки матеріалів для винесення на наступну сесію Щиборівської сільської ради.

 

krasyliv.org.ua


АвторFedКоментарів0Переглядів1807