Виявлення корупційних правопорушень » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Виявлення корупційних правопорушеньВиявлення корупційних правопорушень

Наша справжня адреса -

     З метою упередження проявів корупції в лавах органів державної податкової служби, своєчасного реагування на правопорушення та встановлення персональної відповідальності керівників податкових органів за допущення корупційних проявів, реалізації інших заходів щодо протидії корупції та попередження хабарництва в органах державної податкової служби області створено та працює відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Хмельницькій області Управління внутрішньої безпеки ДПС України - це окремий підрозділ податкової міліції, який підпорядковується безпосередньо ДПС України.

     З початку року за матеріалами підрозділу порушено 2 кримінальних справи, у тому числі по факту вимагання та одержання хабара.

     Шановні громадяни, яким не байдужа доля нашої країни, відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Хмельницькій області УВБ ДПС України закликає вас свідомо віднестись до цього негативного явища, яке впливає, на ваше життя, а також може вплинути на життя прийдешніх поколінь.

     Просимо вас, при наявній інформації щодо випадків зловживання, хабарництва та інших проявів корупції серед службових осіб державної податкової служби, безпосередньо звертатись до ВВБ при ДПС у Хмельницькій області УВБ ДПС України за адресою: м.Хмельницький, вул.Театральна, 12, (приміщення ДПІ у м.Хмельницькому), кабінети №704,705,706,707. Відкритими для спілкування є безпосередньо співробітники підрозділу. Телефон: 701-776,701-797, факс: 701-777.


АвторFedКоментарів0Переглядів4307