Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населенняЗасідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

Наша справжня адреса -

     17 травня 2012 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ковальчук Н.В. відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

     На засіданні районної тимчасової комісії заслухано інформацію приватних підприємців Павловського А.М. та Кашуба О.Л. щодо погашення заборгованості по єдиному внеску на обов'язкове державне соціальне страхування суб'єктами господарювання.

     Районною робочою групою заслухано інформацію керівників ПМП "Газ селу", МП "Агроніка", ФГ "Агроніка", ФГ "Фобіс", ПП "Лісдеревпродукт", ТОВ "Гайдучина", ТОВ "Красілофф груп", ПП "Декларант плюс", Красилівське МСТ, приватних підприємців Туровського С.В., Бистрицької Л.Д. щодо дотримання гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче встановленого чинним законодавством та приватних підприємців Миронюка О.В., Залюбівської Н.В., Ковалець Л.І. щодо легалізації трудових відносин відповідно до чинного законодавства з найманими особами.

     Також районною робочою групою розглянуто подання прокурора у Красилівському районі про усунення порушень Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про оплату праці" щодо усунення порушень, причин та умов, що їм сприяють.

     Тимчасовою комісією та робочою групою рекомендовано суб'єктам господарювання вжити заходи щодо погашення заборгованості по єдиному внеску на обов'язкове державне соціальне страхування, дотримуватись гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче встановленого чинним законодавством та оформити трудові відносини з найманими особами відповідно до чинного законодавства.

 

krasilov-rda.km.ua


АвторFedКоментарів0Переглядів4064