Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » У Красилові на Хмельниччині "Свобода" провела Марш захисту українців (+фото)У Красилові на Хмельниччині "Свобода" провела Марш захисту українців (+фото)

Наша справжня адреса -

30 травня 2012 року Хмельницька обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провела черговий Марш захисту українців у Красилові.

До заходу долучилися красилівчани, а також мешканці села Кульчинки Красилівського району, в яких рейдерським способом місцева влада в особі голови РДА Петра Арсенюка намагається відібрати право вільно розпоряджатися земельними паями. Разом зі своїм братом, голова РДА сфальсифікував документи, зареєструвавши договори оренди в Держкомземі на 15 років, тоді як із людьми договори укладено на 5 років. По завершенню терміну оренди громада села Кульчинки ухвалила рішення не продовжувати договорів оренди й мати справи з Арсенюками. Однак, маючи високий владний статус, сатрапи Януковича у Красилові нахабно розорали людські паї і намагалися залякувати людей.
Відповіддю на нахабство влади став черговий Марш захисту українців, ініційований "Свободою". Велелюдна колона під схвальні відгуки та оплески красилівців пройшла центральними вулицями міста. Особливо схвально сприймали гасла: "Зека – геть!", "Банду – геть!", "Свобода" прийде – порядок наведе!".

Марш завершився біля Красилівської РДА. Голова райдержадмінісрації Петро Арсенюк, наляканий людьми, сховався в приміщенні. Натомість спробував зігнати для протистояння зі свободівцями кілька працівників РДА, які розбіглися, побачивши колону красилівчан, кинули на землю антисвободівські гасла та прапори Партії регіонів і з боку спостерігали за мітингом. Головна вимога, яка прозвучала в ході заходу, – це негайна відставка голови Красилівської РДА Петра Арсенюка.

""Свобода" традиційно захищає українців від переслідування влади, від переслідування сатрапів Януковича та Партії регіонів. Ми провели Марші захисту українців у Городку, Старій Синяві, Кам'янці-Подільському, Хмельницькому, Шепетівці, Волочиську, Деражні, Славуті, Теофіполі. Тепер від сваволі влади ми захищаємо людей у Красилові. В усіх куточках області, де переслідують українців, зневажають їхні права "Свобода" буде протистояти сатрапам Януковича й відстоюватиме інтереси простих людей", – наголосив в ході мітингу голова Хмельницької "Свободи", депутат обласної ради Ігор Сабій.


Прес-служба

Красилівської районної

організації ВО "Свобода"

www.svoboda.org.ua

 

Фото надіслані на емелктронну адресу:

У Красилові на Хмельниччині "Свобода" провела Марш захисту українців (+фото)

У Красилові на Хмельниччині "Свобода" провела Марш захисту українців (+фото)
У Красилові на Хмельниччині "Свобода" провела Марш захисту українців (+фото)
У Красилові на Хмельниччині "Свобода" провела Марш захисту українців (+фото)

АвторFedКоментарів0Переглядів3945